Pracuj ze mną online.

Rozwój osobisty na wyciągnięcie ręki - pracuj ze mną we własnym tempie, gdzie i kiedy chcesz.
Od 2013 r. uczę się profesjonalnie pomagać innym, a od 2017 pracuję jako terapeutka i nieustannie się szkolę. Chcesz poznać dokładnie moje wykształcenie?

Poznaj moje kursy online

Każdy z nich to mój autorski program oparty na wiedzy psychologicznej i praktyce psychoterapeutki.
Zamień wkurw na swoją siłę
Stawiaj granice bez poczucia winy
Rozmawiaj, kłóć się i kochaj – komunikacja w związku

Już wkrótce

Gdy partner się nie angażuje

Jak przestać holować związek na swoich barkach i znaleźć nową równowagę

Program online premium dla kobiet, które pragną w związku harmonii opartej na wzajemności, wymianie i wspólnym zaangażowaniu.

Zapisując się na listę zainteresowanych, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz ją wycofać.

Opinie o moich kursach

Poznaj efekty pracy moich kursantek.

Dołącz do grona kobiet, które mi zaufały i dzięki intensywnej pracy z moimi kursami cieszą się wymarzonymi zmianami.

Droga Marto, dziekuję Ci pięknie za kurs o wkurwie! Przerobilam go już jakiś czas temu, ale wracam co rusz do moich notatek. Bardzo jestem wdzięczna, że Cię odkryłam. Nadrabiam Twoje instagramowe materiały, oglądam Twoje live´y. Czuję, że kochasz swoją pracę i uwielbiam, jak zadajesz „te właściwe” pytania (np. dlaczego to jest dla Ciebie ważne?) albo po prostu towarzyszysz w przeżywaniu trudnych emocji (przykro mi, że tak się czujesz, przytulam) zamiast wyskakiwać od razu ze „złotymi radami”. Jak dla mnie właściwa osoba na właściwym miejscu.

Anna

uczestniczka kursu "zamień wkurw na swoją siłę"

Udział w tych kursach stał się takim moim „rytuałem”. Zawsze siadałam z notesem, długopisem, wodą czy kawa, odpalałam kurs na słuchawkach i miałam te 20-30 min tylko dla siebie i swoich myśli. Dzień 14. kursu o asertywności był dla mnie przełomem. Zdałam sobie wtedy sprawę z tego, że to nie ja jestem winna. Wtedy dopiero dotarł do mnie sens tytułu kursu „Stawiaj granice bez poczucia winy”! 🙂 Kupując pakiet kursów chciałam coś ze sobą zrobić, coś przemyśleć, coś zmienić. Teraz wiem, że były to najlepiej zainwestowane pieniądze w samą siebie i w swój rozwój osobisty. Jeszcze raz dziękuję! Robisz ogrom dobrej pracy!

Kasia

uczestniczka kursów "Stawiaj granice bez poczucia winy" i "Zamień wkurw na swoją siłę"

Hej Marta, bardzo, bardzo dziękuję za ten kurs. Strzał w dziesiątkę! Kupiłam go akurat, gdy zamieszkałam z partnerem i strasznie się bałam, czy czegoś nie popsuję – to mój pierwszy poważny związek, a mnie mega zależy na M. Dzięki kursowi nauczyłam się rozmawiać na trudne tematy. Wcześniej tego unikałam, a ostatnio sama zaczęłam ważną rozmowę! I przestałam też się martwić, że kłótnia oznacza koniec wszystkiego, wcześniej starałam się w ogóle nie konfrontować, a to też nie było dobre. Super, że jest tak dużo praktycznych wskazówek. Wracam do kursu co jakiś czas i bardzo mi to pomaga.

Agnieszka

uczestniczka kursu "rozmawiaj, kłóć się i kochaj"