Rozmawiaj, kłóć się i kochaj

Poznaj 7 zasad komunikacji i stwórz udany, trwały związek pełen miłości.

Program online, dzięki którym Twoje rozmowy z partnerem – również kłótnie –  będą wspierać Twój związek. 

Czy w dobrym związku trzeba unikać kłótni?

Nie da się uniknąć konfliktów.
Jeżeli próbujesz to robić, niewyrażone uczucia i niezałatwione sprawy zamiatasz pod dywan.
Według badań szczęśliwe pary wcale nie kłócą się rzadziej, ale inaczej.

Brzmi znajomo?

kłótnie "o nic"

Twoje rozmowy z partnerem często przeradzają się w sprzeczki lub kłótnie, a Ty nie wiesz, dlaczego. Masz wrażenie, że nie zawsze potrafisz przekazać dokładnie to, co czujesz, chociaż bardzo Ci zależy.

zarzuty zamiast zrozumienia

Zaczynasz rozmowę, żeby powiedzieć o swoich potrzebach, ale kończysz robiąc niechcący partnerowi zarzuty.

boisz się konfliktów

Boisz się, że konflikty niszczą Twój związek, więc bardziej lub mniej świadomie ich unikasz. Czujesz jednak, że na dłuższą metę Ci to nie służy.

Nie wiesz, jak rozmawiać

Nie wiesz, jak rozmawiać w związku o trudnych lub delikatnych sprawach. Wiesz, jak ważna jest szczerość i otwartość, ale boisz się kłótni.

Wyobraź sobie, że…

rozmowy w twoim związku – nawet na trudne tematy – są pełne wzajemnego szacunku, zrozumienia i bliskości.

Wasz związek to Wasz niepowtarzalny świat. Tylko Wy decydujecie o tym, jak ma wyglądać. To Wasz intymny mikrokosmos – nieważne, jak wygląda z zewnątrz. Najważniejsze, żebyście mieli w nim wspólny język. Ale jak to zrobić?

W tym kursie przekażę Ci 7 najważniejszych zasad w komunikacji, dzięki którym Twoje rozmowy z partnerem_rką (nawet kłótnie!) będą wspierać Twój związek. Poznasz konkretne sposoby na to, żeby zauważać i wzmacniać to, co buduje Twoją relację. Nauczę Cię też, jak omijać najpoważniejsze pułapki prowadzące nieuchronnie do emocjonalnego oddalenia.

PROGRAM ONLINE

Rozmawiaj, kłóć się i kochaj

Poznaj 7 zasad komunikacji i stwórz udany, trwały związek pełen miłości.

Cześć! Nazywam się Marta Mizera.

Jestem psycholożką, psychoterapeutką i twórczynią tej przestrzeni.

Pomagam silnym kobietom, które chcą w swoim życiu czuć więcej lekkości, swobody i energii. Chcą mieć w sobie odwagę, żeby głośno mówić „nie” zawsze, gdy tego potrzebują. Chcą stanowczo mówić „sprawdzam”, gdy czyjeś obietnice kończą się tylko na słowach. Chcą spokojnie zostawiać za sobą wszystko to, co im nie służy. Chcą mieć czas na relaks i delektować się prostymi przyjemnościami. Chcą być dla siebie życzliwe. Czują się gotowe, żeby zamienić nadmierny perfekcjonizm na elastyczną samodyscyplinę. Krytykowanie siebie – na wyrozumiałość i czułość. Ciężar odpowiedzialności za wszystkich naokoło – na lekkość płynącą z dobrze postawionych granic.

opinia kursantki
„Materiały z kursu pomagają mi dbać o mój związek.”

Nawet nie wiesz, jak jestem Ci wdzięczna za obalenie mitu romantycznej miłości w pierwszym module. Pół roku temu rozpoczęłam związek i właśnie weszłam w niego trochę z taką niepewnością, bo nie było na początku jakiś wielkich fajerwerków i trochę się bałam, że nie zaczęło się to jak w filmach, ale teraz z miesiąca na miesiąc jestem coraz bardziej zakochana! Dobrze, że o tym mówisz, bo możesz uratować wiele relacji, które może by się skończyły, bo nie ma „tego czegoś”. Ja się bardzo cieszę, że pomimo swoich obaw weszłam w tą relację, bo uważam, że rozpoczęłam najpiękniejszy rozdział w swoim życiu. A materiały z kursu bardzo pomagają mi dbać o związek i rozmawiać z moim partnerem, szczególnie na trudne tematy. Dziękuję!

kurs „rozmawiaj, kłóć się i kochaj”

Co znajdziesz w programie?

7 zasad udanej komunikacji, które pomogą budować związek pełen miłości i wzajemnego zrozumienia.

MODUŁ 1

Pożegnaj mit romantyzmu

W module 1. dowiesz się, czym jest mit romantycznej miłości i w jaki sposób niszczy Twój związek, utrudniając dobrą komunikację. Powiemy więc mitowi adieu! i zamienimy na coś dużo lepszego.

zobacz spis lekcji

Lekcja 1. Dlaczego idea romantycznej miłości szkodzi (21 min.)

Lekcja 2. Dojrzalsze koncepcje miłości (26 min.)

Moduł 2

Usłysz

Dobra komunikacja kojarzy się najczęściej z mówieniem, tymczasem zaczyna się ona od umiejętności słuchania – i tym zjamiemy się w 2. module. Dzięki praktycznym wskazówkom będziesz nie tylko słuchać, ale również słyszeć, co mówi do Ciebie partner_ka.

zobacz spis lekcji

Lekcja 1. Zasady sztuki słuchania (43 min.)

Lekcja 2. Jak ćwiczyć świadome słuchanie (21 min.)

Moduł 3

Powiedz

W 3. module zajmiemy się tym, jak formułować komunikaty, żeby jasno mówić o swoich emocjach i potrzebach. Dowiesz się też, jaki masz styl komunikacji i jak rozmawiać, żeby uniknąć niepotrzebnego konfliktu, gdy temat jest drażliwy.

zobacz spis lekcji

Lekcja 1. Rozpoznaj swój schemat komunikacji (21 min.)

Lekcja 2. Rozróżnij emocje pierwotne od wtórnych (23 min.)

Lekcja 3. Jak wyrażać uczucia i prośby (w sumie 36 min.)

MODUŁ 4

Szanuj granice

Żeby komunikacja była dobra, musimy zająć się arcyważnym tematem – granicami. Zarówno Twoimi, jak i partnera_rki. Dlaczego to takie ważne? Bo jeżeli nie wiesz, gdzie te granice są i jak je uszanować, łatwo możesz wpaść w komunikacyjne pułapki, które uniemożliwiają wzajemne zrozumienie.

zobacz spis lekcji

Lekcja 1. Dlaczego granice w związku są ważne (17 min.)

Lekcja 2. Pułapki rozmytych granic (25 min.)

Moduł 5

Kłóć się z głową

Dobry związek to nie taki, w którym nie ma w ogóle kłótni, ale ten, w którym partnerzy kłócą się… mądrze. W module 5. dowiesz się, na co zwrócić uwagę, żeby konflikty w Twoim związku zbliżały zamiast oddalać.

zobacz spis lekcji

Lekcja 1. Omijaj pułapki komunikacji (87 min.)

Lekcja 2. Nie bój się złości (18 min.)

Lekcja 3. Jak się kłócić z głową (24 min.)

MODUŁ 6

Zwracajcie się ku sobie

Zwracanie się ku sobie zamiast oddalania się od siebie jest kluczowym elementem związku. W module 6. dowiesz się, jak się komunikować, żeby zwracać się ku partnerowi_rce każdego dnia, w codziennych sytuacjach.

zobacz spis lekcji

Lekcja 1. Jak zwracać się ku sobie – o zaproszeniach do kontaktu (32 min.)

Moduł 7

Pielęgnuj zainteresowanie

W ostatnim module przyjrzymy się temu, czym różni się rozmowa dotycząca codziennych spraw od tej, która pozwoli Ci cały czas poznawać i rozumieć Twojego partnera/Twoją partnerkę. Dowiesz się, o co zadbać, żeby pielęgnować wzajemne zainteresowanie (a co za tym idzie – intymność) w związku.

zobacz spis lekcji

Lekcja 1. Jak stworzyć mapę świata ukochanej osoby (i dlaczego warto) (11 min.) + ćwiczenia (czas wykonania ok 30-40 min.)

Twoja inwestycja

Zdobądź wiedzę i skutczne narzędzia, dzięki którym komunikacja w Twoim związku wskoczy na wyższy poziom.

Oto, co możesz osiągnąć

Jakich efektów możesz spodziewać się po 7 modułach programu?

dojrzalsze spojrzenie na miłość

Pożegnasz szkodliwy mit romantycznej miłości i dowiesz się, czym go zastąpić dla dobra Twojego związku.

większa bliskość w związku

Nauczysz się budować na co dzień intymność w związku, dzięki której poczujesz prawdziwą bliskość emocjonalną z partnerem_rką.

OMINIESZ PUŁAPKI KOMUNIKACJI

Nauczysz się radzić sobie z trudnymi emocjami w trakcie kłótni i omijać nawyki w komunikacji, które niszczą Twoją relację.

silniejsza więź

Dowiesz się, jak dzięki drobnym gestom zwracania się ku sobie możesz wzmocnić swój związek i uodpornić go na trudne momenty kryzysów.

lepsza umiejętność słuchania

Nauczysz się sztuki słuchania – najważniejszej podstawy udanej rozmowy.

precyzyjna komunikacja

Poznasz sposoby na komunikowanie swoich uczuć i potrzeb wprost, z empatią i szacunkiem do partnera_rki.

opinia kursantki
„Kurs jest świetny.”

Chciałam Ci bardzo podziękować za ten kurs i możliwość robienia go w swoim tempie. Bardzo dziękuję za Twoją wiedzę, którą się dzielisz. Bardzo mi pomagasz. Jestem w trudnym, życiowym momencie a to czego się dzięki Tobie uczę pozwala mi spojrzeć na mój związek z innej perspektywy. Kurs jest świetny, przerabiam go jeszcze raz powolutku od nowa. Bardzo dużo z niego wyniosłam i chcę jak najwięcej stosować w życiu, chociaż muszę przyznać jest to trudne. Ale dzięki Tobie poznałam moja nową „mantrę”, którą przypominam sobie prawie codziennie w różnych sytuacjach: „Moja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się Twoja”! Ale ja też ją stosuje w drugą stronę i myślę, że to też jest okej, czyli Twoja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się moja!!! Jeszcze raz dziękuję za wszystko!

Najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Jeżeli nie znajdziesz tutaj wskazówek, których szukasz, to napisz do mnie: kontakt@martamizera.pl.
Czy mój partner_ka też musi przerobić ten kurs?

Nie jest to konieczne. Kurs nie jest zaplanowany jako warsztat dla par – idea jest taka, że zmianę zaczynamy od siebie. Oczywiście, jeśli partner_ka chce zrobić kurs z Tobą, możecie pracować we dwójkę.

Kiedy otrzymam dostęp do kursu?

Dostęp do całego kursu otrzymasz natychmiast po zakupie (od momentu zaksięgowaniu wpłaty).

W jakiej formie są materiały?

Każdy dzień to osobny moduł na platformie kursowej, w którym znajdują się materiały. Jest to pigułka wiedzy w formie audio oraz dodatkowe aktywności, takie jak karty pracy w pliku PDF, a czasem materiały wideo do obejrzenia. Kurs zaprojektowany jest tak, żeby praca z materiałami zajęła Ci około 15 minut dziennie.

Jak długo będę mieć dostęp do kursu?

Dostęp do kursu otrzymasz na rok od daty zakupu.

Czy otrzymam fakturę?

Tak, dostaniesz fakturę mailem od razu po zakupie programu. Wystawiam faktury bez VAT.

Mieszkam za granicą, jak mogę kupić program?

System płatności umożliwia płacenie szybkim przelewem, blikiem i kartą – moje klientki zza granicy najczęściej wybierają opcję płatności kartą. Aby zapłacić kartą, wybierz płatność przez PayU.

Masz inne pytanie?
© 2024 MARTA MIZERA

Polityka prywatności