21-dniowy program

stawiaj granice bez poczucia winy

Dowiedz się, jak mówić o swoich potrzebach asertywnie i bez poczucia winy.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Czym właściwie jest stawianie granic?

 

Stawianie granic to nie tylko odmawianie.

Stawianie granic to także proszenie o to, co dla Ciebie ważne.

Stawianie granic to mówienie wprost, czego potrzebujesz.

 

Nie potrafisz odmawiać, przez co zgadzasz się na to, czego nie chcesz lub co Ci nie służy?

Potrafisz powiedzieć "nie", ale potem zżera Cię poczucie winy?

Trudno mówić Ci wprost, czego w danym momencie potrzebujesz?

Obawiasz się, że gdy będziesz asertywna, sprawisz przykrość innym lub zostaniesz źle oceniona?

Wyobraź sobie, że mówisz o swoich potrzebach wprost – spokojnie, ale stanowczo. wyobraź sobie, że potrafisz odmawiać bez poczucia winy.

W tym programie przez 21 dni daję Ci wiedzę i narzędzia w pigułce, dzięki czemu od razu, krok po kroku, nauczysz się, jak asertywnie mówić, czego potrzebujesz, a czego nie chcesz. Wiem, jak bardzo jesteś zabiegana i przytłoczona obowiązkami, dlatego udział w programie zajmie Ci maksymalnie 15 minut dziennie. Daj sobie 21 dni i dowiedz się, jak odważnie sięgać po to, co dla Ciebie ważne, bez cienia poczucia winy.

Cześć, jestem Marta i pomagam innym mieć fajne życie.

Jestem psycholożką i psychoterapeutką. Praca z trudnymi emocjami to dla mnie codzienność – towarzyszę moim klientkom w lepszym poznawaniu siebie, dzięki czemu uczą się radzić sobie w trudnych sytuacjach, odkrywać i budować swoją siłę. 

Jestem autorką kursu online „Odchudzanie zaczyna się w głowie”, współautorką książki „90 dni. Zaprojektuj swoje jutro” Ewy Chodakowskiej oraz autorką 21-dniowego programu „Zamień wkurw na swoją siłę”. Od kilku lat dzielę się w moich mediach społecznościowych wiedzą o tym, jak budować życzliwą relację ze swoim ciałem i jak radzić sobie z uczuciami

Wiem, że mówienie o swoich potrzebach to dla wielu kobiet spore wyzwanie. Dlaczego? Bo boją się oceny innych lub odrzucenia, a po każdej odmowie męczy je niewyjaśnione poczucie winy. Efekt? Biorą na siebie za dużo, zgadzają się na to, czego nie chcą lub co im nie służy… a potem muszą radzić sobie z ogromnym zmęczeniem i frustracją. W moim programie dzielę się sprawdzonymi, psychologicznymi sposobami na asertywne mówienie o swoich potrzebach bez poczucia winy. Po to, aby moje kursantki mogły odważnie sięgać po to, co dla nich ważne i swobodnie korzystać ze swojej wewnętrznej siły.

Tego pragnę dla każdej kobiety, także dla Ciebie – i właśnie dlatego stworzyłam mój 21-dniowy program „Stawiaj granice bez poczucia winy”.

21 – DNIOWY PROGRAM „Stawiaj granice bez poczucia winy”

czego możesz się spodziewać?

przbieg programu

Po zakupie programu dostaniesz dane logowania do platformy, na której znajduje się program.

Codziennie rano, o 6:00, otrzymasz dostęp do kolejnego dnia programu. Znajdziesz tam materiały w różnych formatach – wideo, audio lub w plikach PDF. Wszystkie mają jedną, wspólną cechę: przerobienie ich zajmie Ci nie więcej niż 15 minut dziennie.

Oczywiście możesz pracować z programem o dowolnej porze i we własnym tempie – dostęp do materiałów masz przez rok od daty zakupu.

Swoimi doświadczeniami, pytaniami czy refleksjami możesz dzielić się w zamkniętej grupie na Facebooku przeznaczonej wyłącznie dla uczestniczek programu. Znajdziesz tam codzienną dawkę motywacji i wsparcia.

21 – DNIOWY PROGRAM „Stawiaj granice bez poczucia winy”

3 etapy programu – skuteczna zmiana

3 tygodnie – 3 etapy programu

Podzieliłam program na 3 etapy – każdy z nich trwa tydzień. Dzięki temu mamy czas na odpowiednie przygotowanie, wprowadzenie a następnie utrzymanie nowych nawyków.

ETAP 1etap przygotowania wcale nie oznacza, że niewiele będzie się działo – oj, nie! W pierwszym tygodniu programu codzienne pigułki wiedzy pomogą Ci poznać swoje blokady związane z asertywnością, lepiej rozpoznawać swoje potrzeby i wprowadzać pierwsze narzędzia w praktykę.

ETAP 2w drugim tygodniu programu nasza wspólna praca wre! Ale nie obawiaj się, obok konkretnych wskazówek i rozwiązań znajdziesz również wspierające afirmacje, a dzięki zamkniętej grupie na Facebooku nie będziesz sama – codziennie znajdziesz tam możliwość rozmowy ze mną i innymi dziewczynami.

ETAP 3ostatni etap każdej udanej zmiany to jej utrwalenie. Dam Ci więc niezbędną wiedzę do tego, abyś po zakończeniu programu nie straciła tego, co wypracowałaś w trakcie jego trwania. Nie chcę po prostu wręczyć Ci skrzynki z narzędziami, ale nauczyć Cię, jak się nimi posługiwać samodzielnie i według Twoich potrzeb.

poznaj skuteczne narzędzia i stwórz nowe nawyki

21 dni, 21 narzędzi, 15 minut dziennie.

daj sobie kwadrans

Domyślam się, że jesteś bardzo zajęta.

Być może masz dzieci w wieku szkolnym, którym od roku z dnia na dzień zmieniają się warunki do nauki – o co musisz zadbać Ty. 

Być może sama pracujesz zdalnie, próbując pogodzić grafik swoich obowiązków służbowych ze swoją drugą połówką – a to wszystko w niewielkiej, domowej przestrzeni.

Być może od dawna nie byłaś na wakacjach i jesteś już naprawdę zmęczona, bo z powodu pandemii lista sposobów na odpoczynek i oderwanie się od codzienności dramatycznie się skurczyła.

Być może marzysz, żeby czasem znaleźć chociaż trochę czasu dla siebie – na zajęcia, które lubisz, zadbanie o siebie, pobycie w spokoju – a ze względu na warunki wydaje się to niemalże niemożliwe.

Wiem, że nie masz czasu do zmarnowania i dlatego wycisnęłam z mojej wiedzy niezbędną esencję po to, żebyś w 15 minut dostała ode mnie maksymalną dawkę wiedzy, która pomoże Ci TU I TERAZ.

To co, dasz mi ten kwadrans dziennie? A właściwie nie, źle zadałam to pytanie… Czy dasz ten kwadrans SOBIE?

 

zobacz, co dla ciebie przygotowałam

Jakie narzędzia znajdziesz w programie?

wiedza psychologiczna

W programie znajdziesz sprawdzoną i skuteczną wiedzę psychologiczną – same konkrety, zero lania wody.

Poznasz wskazówki, które pomogą Ci lepiej komunikować swoje potrzeby tu i teraz, bez słuchania godzinnych wykładów.

KARTY PRACY

Czasem dobrze jest zadać sobie kilka ważnych pytań i zanotować odpowiedzi. Albo zapisać swoje myśli i skojarzenia, złapać je, zanim ulecą i dobrze im się przyjrzeć.

Dlatego w ramach programu znajdziesz również mini-karty pracy, które pomogą Ci uporządkować ważne sprawy, zebrać myśli i lepiej poznać siebie.

PRAKTYCZNE NARZĘDZIA

W programie dzielę się z Tobą narzędziami, które możesz zastosować od razu w praktyce.

Dowiesz się, jak rozpoznawać swoje potrzeby oraz mówić o nich asertywnie, bez stresu i poczucia winy.

WSPIERAJĄCE AFIRMACJE I GRUPA na FB

W programie zapraszam Cię do intensywnej pracy z Twoimi przekonaniami czy uczuciami, dlatego szczególnie zadbałam o to, żeby nie brakowało Ci także wsparcia!

Dzięki wspierającym afirmacjom oraz zamkniętej grupie na Facebooku, przeznaczonej wyłącznie dla uczestniczek programu, otrzymasz mnóstwo wsparcia i motywacji.

stawiaj granice bez poczucia winy

JAKICH EFEKTÓW MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ PO 21 DNIACH PROGRAMU?

R

Dowiesz sie, co do tej pory blokowało Twoją asertywność.

R

Nauczysz się lepiej rozpoznawać swoje potrzeby, tak żebyś mogła jasno o nich mówić.

R

Dowiesz się, jak pogodzić mówienie stanowczo, wprost i konkretnie z zachowaniem szacunku i empatii dla drugiej osoby.

R

Będziesz lepiej radzić sobie ze stresem i trudnymi uczuciami, które pojawiają się w trakcie trudnych rozmów.

R

Odkryjesz swoją wewnętrzną siłę, dzięki której zyskasz pewność, że poradzisz sobie nawet z najtrudniejszymi rozmowami i reakcjami innych, na które nie masz wpływu.

R

Poczujesz, że dzięki Twojej asertywności i lepszej komunikacji Twoje relacje rozkwitają - zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

podsumowując, CO OTRZYMASZ?

Co znajdziesz wewnątrz PROGRAMU „stawiaj granice bez poczucia winy”?

h
21 modułów, w których znajdziesz wiedzę i narzędzia do natychmiastowego zastosowania.
Materiały zaprojektowane tak, żeby zajęły Ci nie więcej niż 15 minut dziennie.
Z
Roczny dostęp do programu i jego aktualizacji (od momentu daty zakupu).
Profesjonalną i wygodną platformę kursową.
v
BONUS - Wspierającą społeczność w zamkniętej grupie na Facebooku, tylko dla uczestniczek programu.
BONUS - live w grupie na FB w ostatnim dniu programu.
zostań częścią wspierającej się społeczności

bonus – zamknięta grupa wsparcia na facebooku

bonus – grupa na facebooku

Do moich programów dołączają kobiety, które potrafią się niesamowicie wspierać. W moim poprzednim programie „Zamień wkurw na swoją siłę” obserwowałam, jak moje kursantki dzień w dzień wymieniają się doświadczeniami, odpowiadają na pytania, podnoszą się na duchu, a nawet… spotykają w realu

Dlatego i w tym kursie stworzyłam przestrzeń, w której uczestniczki programu „Stawiaj granice bez poczucia winy” mogą się poznać, stworzyć sieć kobiecego wsparcia, nawiązać nowe znajomości i poczuć, że nie są w tym procesie same.

jak działa grupa na Facebooku?

Dostęp do niej mają wyłącznie uczestniczki programu „Stawiaj granice bez poczucia winy”. Codziennie rano ukazuje się post z afirmacją na dany dzień. Pod postem jest miejsce na dyskusję, wzajemne wsparcie i wymianę doświadczeń. Ja zaglądam do grupy w każdy piątek, żeby przybić kursantkom piątkę i odpowiedzieć na pytania do mnie. Ostatniego, 21. dnia programu (czyli w piątek 4 czerwca) organizuję w grupie spotkanie live z kursantkami: odpowiadam na wszystkie pytania i wspólnie świętujemy zakończenie programu. 

 

TWOJA INWESTYCJA

ZAINWESTUJ W SWOJĄ ASERTYWNOŚĆ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Jeżeli nie znajdziesz tutaj wskazówek, których szukasz, to napisz do mnie: kontakt@martamizera.pl.

Czy dostanę fakturę?

Tak, dostaniesz fakturę mailem od razu po zakupie programu.

Mieszkam za granicą, czy mogę kupić program?

System płatności umożliwia płacenie szybkim przelewem, blikiem i kartą – moje klientki zza granicy najczęściej wybierają opcję płatności kartą.

czy materiały dostanę codziennie rano na maila?

Nie, maile wysyłam do Ciebie tylko w ważnych, organizacyjnych sprawach. Z kursu korzystasz, logując się na platformie kursy.martamizera.pl, gdzie codziennie od 6:00 rano czekają na Ciebie nowe materiały. 

Czy dostaję od razu dostęp do wszystkich materiałów? Na jak długo?

Kurs rusza 12 maja i od tego dnia codziennie rano na platformie odsłania się nowy, kolejny materiał. Po 21 dniach masz wgląd do ca

NIE CZEKAJ!

Dołącz do kursu za 89 zł!

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.