Zamień wkurw na swoją siłę

Pokonaj zmęczenie, zniechęcenie i frustrację i naucz się dbać o siebie mimo trudnych okoliczności, na które nie masz wpływu.

Dlaczego „wkurw” a nie „złość”?

Bo czasem silne uczucia domagają się mocnych słów.
Bo czasem każda z nas ma wszystkiego dosyć i musi dać ujście swoim emocjom.
Bo nazwanie rzeczy po imieniu to pierwszy krok, żeby lepiej sobie z nimi radzić.

Brzmi znajomo?

Jesteś przemęczona i wszystko Cię irytuje?

Masz wrażenie, że irytacja i złość gromadzą się w Tobie każdego dnia. Twoje napięcie rośnie, a panowanie nad sobą sprawia, że czujesz się przeciążona.

codzienność cię przerasta

Ledwo dajesz radę pogodzić obowiązki zawodowe, życie rodzinne i chociaż odrobinę czasu dla siebie w rzeczywistości, która dostarcza kolejnych powodów do frustracji.

Nie wiesz, jak sobie pomóc

Trudno znaleźć Ci czas dla siebie, chociaż czujesz, że napięcie. w Tobie rośnie. Nie masz pomysłu na to, jak radzić sobie ze złością na co dzień, zarówno w drobnych, jak i w poważnych sytuacjach.

niespodziewanie wybuchasz

Starasz się być cierpliwa, ale często niespodziewanie wybuchasz i nie jesteś w stanie się wtedy kontrolować. Zdarza Ci się powiedzieć lub zrobić coś, czego potem żałujesz.

Wyobraź sobie, że…

pozbywasz się złości, frustracji i zniechęcenia oraz potrafisz zadbać o siebie – nawet w trudnych okolicznościach.
W tym programie przez 21 dni daję Ci wiedzę i narzędzia w pigułce, dzięki czemu od razu, tu i teraz, poradzisz sobie ze złością, poczujesz się mniej spięta i zmęczona.

Wiem, jak bardzo jesteś zabiegana i przytłoczona obowiązkami, dlatego udział w programie zajmie Ci maksymalnie 15 minut dziennie.

Daj sobie 21 dni i naucz się dbać o siebie – nawet w najtrudniejszych warunkach, na które nie masz wpływu.

21-dniowy kurs online

Zamień wkurs na swoją siłę

Pokonaj zmęczenie, zniechęcenie i frustrację i naucz się dbać o siebie mimo trudnych okoliczności, na które nie masz wpływu.

Cześć! Nazywam się Marta Mizera.

Jestem psycholożką, psychoterapeutką i twórczynią tej przestrzeni.
Pomagam silnym kobietom, które chcą w swoim życiu czuć więcej lekkości, swobody i energii. Chcą mieć w sobie odwagę, żeby głośno mówić „nie” zawsze, gdy tego potrzebują. Chcą stanowczo mówić „sprawdzam”, gdy czyjeś obietnice kończą się tylko na słowach. Chcą spokojnie zostawiać za sobą wszystko to, co im nie służy. Chcą mieć czas na relaks i delektować się prostymi przyjemnościami. Chcą być dla siebie życzliwe. Czują się gotowe, żeby zamienić nadmierny perfekcjonizm na elastyczną samodyscyplinę. Krytykowanie siebie – na wyrozumiałość i czułość. Ciężar odpowiedzialności za wszystkich naokoło – na lekkość płynącą z dobrze postawionych granic.
Opinia kursantki
„Pokazałaś mi, jak mądrze się złościć.”
Bardzo dziękuję, Marta, za te 21 dni z Tobą. Za Twoją wiedzę, którą w taki przystępny i życiowy sposób się dzielisz. Każdego dnia czekałam na to, co przygotowałaś i czego nowego się dowiem o sobie. Tak wiele tego było. Pigułki wiedzy bardzo dobre i pomocne, karty pracy zwykle trudne dla mnie, a ćwiczenia oddechowe i muzyka bilateralna mega. 🙂 Pokazałaś mi, jak się mądrze złościć i będę każdego dnia powolutku starała się być lepsza.

Co znajdziesz w programie?

3 etapy programu – skuteczna zmiana

Podzieliłam program na 3 etapy – każdy z nich trwa tydzień. Dzięki temu masz czas na odpowiednie przygotowanie, wprowadzenie a następnie utrzymanie nowych nawyków.

Etap pierwszy

Przygotowanie do pogłębionej pracy ze złością
Etap przygotowania bynajmniej nie oznacza, że niewiele będzie się działo. W pierwszym tygodniu programu codzienne pigułki wiedzy pomogą Ci dobrze poznać temat złości, zacząć uważnie przyglądać się sobie i stosować pierwsze narzędzia w praktyce.
zobacz spis lekcji
Dzień 1: Czym jest złość dla Ciebie?

Dzień 2: 50 twarzy złości – poznaj jej odcienie.

Dzień 3: Czego się obawiasz?

Dzień 4: Uwaga! Wysokie ciśnienie! Czyli o kosztach tłumienia złości.

Dzień 5: Gdy wybucha pożar… O wybuchach złości.

Dzień 6: To nie to samo! Różnica między złością a agresją.

Dzień 7: Po czym poznajesz swoją złość? Obserwacja ciała.

etap drugi

Praca ze skutecznymi narzędziami
W drugim tygodniu kursu dzielę się z Tobą sprawdzonymi i skutecznymi narzędziami przydatnymi do lepszego zauważania i rozpoznawania złości oraz do jej konstruktywnego wyrażania.
zobacz spis lekcji
Dzień 8: Jak nie dopuścić do wybuchu? O mechanizmie złości.

Dzień 9: Stop-klatka, czyli o zatrzymywaniu się w porę.

Dzień 10: Wyrzuć napięcie ciała (sposoby na stop-klatkę).

Dzień 11: Świadomy oddech na wkurw (sposoby na stop-klatkę).

Dzień 12: Muzyka wyciszająca układ nerwowy (sposoby na stop-klatkę).

Dzień 13: Rozmowa w złości – omijanie pułapek w komunikacji.

Dzień 14: Rozmowa w złości – jak prosić, nie krzycząc.

Etap trzeci

Utrwalenie, czyli ostatni etap udanej zmiany
Dzięki temu etapowi po zakończeniu programu nie stracisz tego, co wypracowałaś wcześniej. W drugim tygodniu kursu wręczam Ci narzędzia – w tym uczę Cię, jak się nimi posługiwać samodzielnie i według Twoich potrzeb.
zobacz spis lekcji
Dzień 15: O wyrozumiałości dla siebie i krytyku wewnętrznym.

Dzień 16: Stwórz swoją instrukcję obsługi skrzynki z narzędziami.

Dzień 17: Zadbaj o bazę (strategia długofalowa, cz. 1).

Dzień 18: Codzienne przyjemności (strategia długofalowa, cz. 2).

Dzień 19: Codzienny relaks (strategia długofalowa, cz. 3).

Dzień 20: W obliczu przeszkód…

Dzień 21: Podsumowanie.

Opinia kursantki
„Pierwszy krok za mną.”
Dziękuję, Marta, jeszcze mi daleko, żeby mówić, że nauczyłam się wykorzystywać wszystko to, czego mnie nauczyłaś, ale mogę powiedzieć, że pierwszy krok za mną! Umiem identyfikować moje zachowania czy sposób mówienia, które są „problematyczne” i mogą prowadzić do sytuacji mniej przyjemnych. Teraz mam tak, jakbym obserwowała siebie w tych momentach z zewnątrz, wyłapuję ten błąd i od razu próbuję go poprawić: zmienić ton albo formę. Dużo pracy przede mną, ale myślę, że zrozumieć problem, jaki mamy, to już połowa sukcesu!

Twoja inwestycja

Podaruj sobie 3 tygodnie pracy z kursem w cenie 2 sesji z psychologiem.

Oto, co możesz osiągnąć

Jakich efektów możesz spodziewać się po 21 dniach programu?

panowanie nad sobą

Nauczysz się, jak lepiej radzić sobie ze złością i wkurwem na co dzień, nawet jeżeli okoliczności zewnętrzne będą dla Ciebie trudne.

więcej spokoju

Będziesz potrafiła lepiej odpoczywać i z czasem pozbędziesz się uczucia ciągłego zmęczenia.

skuteczna praca ze złością

Nauczysz się szybkich i skutecznych technik radzenia sobie z trudnymi emocjami, a szczególnie ze złością, frustracją i zniechęceniem.

lepsze relacje

Poznasz sposoby obniżania napięcia i wyciszania się, a dzięki mniejszej ilości stresu i trudnych emocji zauważysz poprawę w relacjach z bliskimi.

pewność siebie

Odkryjesz swoją wewnętrzną siłę, dzięki której zyskasz pewność, że poradzisz sobie nawet w niesprzyjających okolicznościach, na które nie masz wpływu.

więcej optymizmu

Spojrzysz w przyszłość z większą nadzieją i odzyskasz chęć do życia.
Opinia kursantki
„Narzędzia z kursu towarzyszą mi teraz codziennie.”
Marto! Gdybym mogła się z Tobą spotkać to wyściskałabym Cię że hej! Z całego serca dziękuję Ci za wszystkie narzędzia, jakie mi dałaś podczas kursu o wkurwie! Niby to takie oczywiste, jak się nad tym wszystkim głębiej  zastanowić, ale w tym całym pędzie zapomniałam o sobie i o zaspokajaniu swoich potrzeb. Narzędzia z kursu towarzyszą mi teraz codziennie. Po tych trzech tygodniach jest o niebo lepiej, na pewno przesłucham wszystkie nagrania jeszcze niejeden raz. Dobrze, że robisz to co robisz, bo jesteś w tym świetna, a samo słuchanie Twojego głosu to już jest relaksacja. Dziękuję!

Najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Jeżeli nie znajdziesz tutaj wskazówek, których szukasz, to napisz do mnie: kontakt@martamizera.pl.
Kiedy otrzymam dostęp do kursu?
Dostęp do całego kursu otrzymasz natychmiast po zakupie (od momentu zaksięgowaniu wpłaty).
W jakiej formie są materiały?
Każdy dzień to osobny moduł na platformie kursowej, w którym znajdują się materiały. Jest to pigułka wiedzy w formie audio oraz dodatkowe aktywności, takie jak karty pracy w pliku PDF, a czasem materiały wideo do obejrzenia. Kurs zaprojektowany jest tak, żeby praca z materiałami zajęła Ci około 15 minut dziennie.
Jak długo będę mieć dostęp do kursu?
Dostęp do kursu otrzymasz na rok od daty zakupu.
Czy otrzymam fakturę?
Tak, dostaniesz fakturę mailem od razu po zakupie programu. Wystawiam faktury bez VAT.
Mieszkam za granicą, jak mogę kupić program?
System płatności umożliwia płacenie szybkim przelewem, blikiem i kartą – moje klientki zza granicy najczęściej wybierają opcję płatności kartą. Aby zapłacić kartą, wybierz płatność przez PayU.
Masz inne pytanie?
© 2024 MARTA MIZERA
Polityka prywatności