21-dniowy program

zamień wkurw na swoją siłę

Pokonaj zmęczenie, zniechęcenie i frustrację i naucz się dbać o siebie mimo trudnych okoliczności, na które nie masz wpływu.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Dlaczego „wkurw” a nie „złość”?

 

Bo czasem silne uczucia domagają się mocnych słów.

Bo czasem każda z nas ma wszystkiego dosyć i musi dać ujście swoim emocjom.

Bo nazwanie rzeczy po imieniu to pierwszy krok, żeby lepiej sobie z nimi radzić.

 

Jesteś przemęczona i wszystko Cię irytuje?

Ledwo dajesz radę pogodzić pracę z życiem rodzinnym w trudnych warunkach pandemii?

Próbujesz być cierpliwa, ale czasem niespodziewanie dla samej siebie wybuchasz?

Nie wiesz, jak zadbać o siebie na co dzień - w biegu i wymagającej rzeczywistości?

Wyobraź sobie, że pozbywasz się złości, frustracji i zniechęcenia oraz potrafisz zadbać o siebie – nawet w trudnych okolicznościach.

W tym programie przez 21 dni daję Ci wiedzę i narzędzia w pigułce, dzięki czemu od razu, tu i teraz, poradzisz sobie ze złością, poczujesz się mniej spięta i zmęczona. Wiem, jak bardzo jesteś zabiegana i przytłoczona obowiązkami, dlatego udział w programie zajmie Ci maksymalnie 15 minut dziennie. Daj sobie 21 dni i naucz się dbać o siebie – nawet w najtrudniejszych warunkach, na które nie masz wpływu.

Cześć, jestem Marta i pomagam innym mieć fajne życie.

Jestem psycholożką i psychoterapeutką. Praca z trudnymi emocjami to dla mnie codzienność – towarzyszę moim klientkom w lepszym poznawaniu siebie, dzięki czemu uczą się radzić sobie w trudnych sytuacjach, odkrywać i budować swoją siłę. 

Jestem autorką kursu online „Odchudzanie zaczyna się w głowie” oraz współautorką książki „90 dni. Zaprojektuj swoje jutro” Ewy Chodakowskiej. Od kilku lat dzielę się w moich mediach społecznościowych wiedzą o tym, jak budować życzliwą relację ze swoim ciałem i jak radzić sobie z uczuciami

Wiem, że złość to dla wielu kobiet trudna, czasem wręcz przerażająca emocja – lata temu też dla mnie taka była. Tym chętniej dzielę się sprawdzonymi, psychologicznymi sposobami na oswojenie, zaakceptowanie, a w końcu nawet polubienie złości. Bo to pomaga nie tylko lepiej sobie z nią radzić, ale także uwolnić naszą wewnętrzną siłę

Tego pragnę dla każdej kobiety, także dla Ciebie – i właśnie dlatego stworzyłam mój 21-dniowy program „Zamień wkurw na swoją siłę”.

21 – DNIOWY PROGRAM „zamień wkurw na swoją siłę”

czego możesz się spodziewać?

przbieg programu

Po zakupie programu dostaniesz dane logowania do platformy, na której znajduje się program.

Od razu po zakupie otrzymasz dostęp do całego programu. Znajdziesz tam materiały w różnych formatach – wideo, audio lub w plikach PDF. Wszystkie mają jedną, wspólną cechę: przerobienie ich zajmie Ci nie więcej niż 15 minut dziennie.

Oczywiście możesz pracować z programem o dowolnej porze i we własnym tempie – dostęp do materiałów masz przez rok od daty zakupu.

Swoimi doświadczeniami, pytaniami czy refleksjami możesz dzielić się w zamkniętej grupie na Facebooku przeznaczonej wyłącznie dla uczestniczek programu. Znajdziesz tam codzienną dawkę motywacji i wsparcia.

21 – DNIOWY PROGRAM „zamień wkurw na swoją siłę”

3 etapy programu – skuteczna zmiana

3 tygodnie – 3 etapy programu

Podzieliłam program na 3 etapy – każdy z nich trwa tydzień. Dzięki temu mamy czas na odpowiednie przygotowanie, wprowadzenie a następnie utrzymanie nowych nawyków.

ETAP 1etap przygotowania wcale nie oznacza, że niewiele będzie się działo – oj, nie! W pierwszym tygodniu programu codzienne pigułki wiedzy pomogą Ci dobrze poznać temat złości, zacząć uważnie przyglądać się sobie i wprowadzać pierwsze narzędzia w praktykę.

ETAP 2w drugim tygodniu programu nasza wspólna praca wre! Ale nie obawiaj się, obok konkretnych wskazówek i rozwiązań znajdziesz również wspierające afirmacje, a dzięki zamkniętej grupie na Facebooku nie będziesz sama – codziennie znajdziesz tam możliwość rozmowy ze mną i innymi dziewczynami.

ETAP 3ostatni etap każdej udanej zmiany to jej utrwalenie. Dam Ci więc niezbędną wiedzę do tego, abyś po zakończeniu programu nie straciła tego, co wypracowałaś w trakcie jego trwania. Nie chcę po prostu wręczyć Ci skrzynki z narzędziami, ale nauczyć Cię, jak się nimi posługiwać samodzielnie i według Twoich potrzeb.

poznaj skuteczne narzędzia i stwórz nowe nawyki

21 dni, 21 narzędzi, 15 minut dziennie.

daj sobie kwadrans

Domyślam się, że jesteś bardzo zajęta.

Być może masz dzieci w wieku szkolnym, którym od roku z dnia na dzień zmieniają się warunki do nauki – o co musisz zadbać Ty. 

Być może sama pracujesz zdalnie, próbując pogodzić grafik swoich obowiązków służbowych ze swoją drugą połówką – a to wszystko w niewielkiej, domowej przestrzeni.

Być może od dawna nie byłaś na wakacjach i jesteś już naprawdę zmęczona, bo z powodu pandemii lista sposobów na odpoczynek i oderwanie się od codzienności dramatycznie się skurczyła.

Być może marzysz, żeby czasem znaleźć chociaż trochę czasu dla siebie – na zajęcia, które lubisz, zadbanie o siebie, pobycie w spokoju – a ze względu na warunki wydaje się to niemalże niemożliwe.

Wiem, że nie masz czasu do zmarnowania i dlatego wycisnęłam z mojej wiedzy niezbędną esencję po to, żebyś w 15 minut dostała ode mnie maksymalną dawkę wiedzy, która pomoże Ci TU I TERAZ.

To co, dasz mi ten kwadrans dziennie? A właściwie nie, źle zadałam to pytanie… Czy dasz ten kwadrans SOBIE?

 

zobacz, co dla ciebie przygotowałam

Jakie narzędzia znajdziesz w programie?

wiedza psychologiczna

W programie znajdziesz sprawdzoną i skuteczną wiedzę psychologiczną – same konkrety, zero lania wody.

Poznasz wskazówki, które pomogą Ci lepiej radzić sobie ze złością tu i teraz, bez słuchania godzinnych wykładów.

KARTY PRACY

Czasem dobrze jest zadać sobie kilka ważnych pytań i zanotować odpowiedzi. Albo zapisać swoje myśli i skojarzenia, złapać je, zanim ulecą i dobrze im się przyjrzeć.

Dlatego w ramach programu znajdziesz również mini-karty pracy, które pomogą Ci uporządkować ważne sprawy, zebrać myśli i lepiej poznać siebie.

PRAKTYCZNE NARZĘDZIA

W programie dzielę się z Tobą narzędziami, które możesz zastosować od razu w praktyce.

Poznasz skuteczne sposoby na obniżanie stresu i lepsze radzenie sobie ze złością. Oprócz pracy z umysłem i emocjami pokażę Ci, jak szybko sobie pomóc dzięki technikom oddechowym czy pracy z ciałem.

WSPIERAJĄCE AFIRMACJE I GRUPA na FB

W programie zapraszam Cię do intensywnej pracy z Twoimi przekonaniami czy uczuciami, dlatego szczególnie zadbałam o to, żeby nie brakowało Ci także wsparcia!

Dzięki wspierającym afirmacjom oraz zamkniętej grupie na Facebooku, przeznaczonej wyłącznie dla uczestniczek programu, otrzymasz mnóstwo wsparcia i motywacji.

zamień wkurw na swoją siłę

JAKICH EFEKTÓW MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ PO 21 DNIACH PROGRAMU?

R

Nauczysz się, jak lepiej radzić sobie ze złością i wkurwem na co dzień, nawet jeżeli okoliczności zewnętrzne będą dla Ciebie trudne.

R

Będziesz potrafiła lepiej odpoczywać i z czasem pozbędziesz się uczucia ciągłego zmęczenia.

R

Nauczysz się szybkich i skutecznych technik radzenia sobie z trudnymi emocjami, a szczególnie ze złością, frustracją i zniechęceniem.

R

Poznasz sposoby obniżania napięcia i wyciszania się, dzięki czemu łatwiej się zrelaksujesz, nawet jeżeli masz niewiele czasu na odpoczynek.

R

Dzięki mniejszej ilości stresu i trudnych emocji zauważysz poprawę w relacjach z bliskimi.

R

Odkryjesz swoją wewnętrzną siłę, dzięki której zyskasz pewność, że poradzisz sobie nawet w niesprzyjających okolicznościach, na które nie masz wpływu.

R

Spojrzysz w przyszłość z większą nadzieją i odzyskasz chęć do życia.

podsumowując, CO OTRZYMASZ?

Co znajdziesz wewnątrz PROGRAMU „zamień wkurw na swoją siłę”?

h
21 modułów, w których znajdziesz wiedzę i narzędzia do natychmiastowego zastosowania.
Materiały zaprojektowane tak, żeby zajęły Ci nie więcej niż 15 minut dziennie.
v
Dostęp do archiwalnej grupy wsparcia na Facebooku - tylko dla uczestniczek programu.
Z
Roczny dostęp do programu i jego aktualizacji (od momentu daty zakupu).
Profesjonalną i wygodną platformę kursową.
Bonus - dodatkowe, polecane przez mnie materiały.
TWOJA INWESTYCJA

DOŁĄCZ DO KURSU JESZCZE DZIŚ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Jeżeli nie znajdziesz tutaj wskazówek, których szukasz, to napisz do mnie: kontakt@martamizera.pl.

Czy dostanę fakturę?

Tak, dostaniesz fakturę mailem od razu po zakupie programu.

Mieszkam za granicą, czy mogę kupić program?

System płatności umożliwia płacenie szybkim przelewem, blikiem i kartą – moje klientki zza granicy najczęściej wybierają opcję płatności kartą.

Czy kurs jest jak psychoterapia?

Nie. Psychoterapia jest leczeniem, a program nie. Ma on formę mini-warsztatów, każdego dnia dostaniesz wiedzę w pigułce lub praktyczne narzędzia, których przerobienie zajmie Ci nie więcej niż 15 minut dziennie. 

Nie radzę sobie ze złością, czasem wybucham. czy ten program jest dla mnie?

Zdecydowanie tak – program pomoże Ci, dzień po dniu, lepiej zrozumieć swoją złość. Dowiesz się, co komunikuje Ci Twoja złość i jak sobie z nią lepiej radzić tak, żeby nie dochodziło do niekontrolowanych wybuchów. 

Czy mogę skorzystać z programu, jeżeli uczestniczę w kursie "odchudzanie zaczyna się w głowie"?

Jak najbardziej – „Zamień wkurw na swoją siłę” możesz robić równolegle. Jest to inna forma pracy, dużo mniej złożony proces niż kurs online „Odchudzanie zaczyna się w głowie”. Ten program może być świetnym uzupełnieniem modułu 7 – „Pokochaj emocje”. 

jak długo mam dostęp do programu?

Po dołączeniu do programu, przez 21 dni, codziennie o 7:00 rano otrzymasz dostęp do kolejnych materiałów. Dostęp do wszystkich materiałów masz przez rok od daty zakupu.

NIE CZEKAJ!

Dołącz do kursu za jedyne 89 zł!

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.