Poznaj moją zawodową drogę.

Oto jej najważniejsze etapy, dzięki której jestem dziś tutaj.

Zapraszam Cię w małą podróż w czasie – od momentu, w którym postanowiłam zostać psychoterapeutką, do dziś. Moja droga to lata nauki, mnóstwo pracy i tysiące godzin pracy z pacjentami. To także odwaga i determinacja do tworzenia mojej przestrzeni online, w której dzielę się moim doświadczeniem. Cieszę się, że tu jesteś!

2013

Studia psychologiczne

W październiku, zaraz po ukończeniu romanistyki na Uniwersytecie Warszawskim, zaczynam studia na Wydziale Psychologii Uniwersytetu SWPS. Wiem już, że chcę zostać psychoterapeutką, więc szczególnie chętnie wybieram przedmioty ze specjalizacji „psychologia kliniczna i zdrowia”.

2017

Szkoła psychoterapii

W marcu wybieram szkołę psychoterapii. Po długiej i wymagającej rekrutacji zostaję formalnie przyjęta do Studium Psychoterapii przy Laboratorium Psychoedukacji, które rozpoczynam w czerwcu. W tym czasie bronię również pracę magisterską i zostaję magistrem psychologii.

2017

Początek pracy: Centrum Praw Kobiet

W kwietniu rozpoczynam pracę jako psychoterapeutka w warszawskim Centrum Praw Kobiet, gdzie pomagam kobietom doświadczającym przemocy. Pracuję z klientkami fundacji indywidualnie, tworzę też i współprowadzę z koleżanką z roku 3-miesięczną grupę wsparcia.

2017/2018

Początek działań online

W grudniu Ewa Chodakowska zaprasza mnie do współtworzenia z nią projektu „Zaprojektuj swoje jutro”, tworzę więc 90 postów o tematyce psychologicznej, które rok później ukazują się również w formie książki. Ośmiela mnie to, żeby spróbować swoich sił jako psycholog online – zaczynam prowadzić na Instagramie i Facebooku profile o tematyce psychologicznej.

2018

Praca w szpitalu tworkowskim

Dostaję pracę w szpitalu tworkowskim na dziennym oddziale psychiatrycznym. Przez osiem miesięcy mojego kontraktu prowadzę pacjentów indywidualnych oraz psychoterapię grupową. Dalej działam online – tworzę różne wyzwania w mediach społecznościowych (m.in. „Pokochaj emocje”), piszę artykuły na bloga. Mnóstwo się uczę na temat mediów społecznościowych i prowadzenia biznesu online.

2019

Nowa specjalizacja, nowa praca

We wrześniu, na trzecim roku Studium Psychoterapii, rozpoczynam nową specjalizację – Szkołę Psychoterapii Grupowej. Dostaję również zgodę mojej superwizorki na pracę w prywatnych ośrodkach psychoterapii. Cały czas rozwijam moją przestrzeń online, budując wspierającą i zaangażowaną społeczność.

2020

Pierwszy kurs online

Wraz z wybuchem pandemii uruchamiam 5-dniowe wyzwanie „Jak radzić sobie w kryzysie”, a w maju jego uczestnicy dostają wiedzę z wyzwania w formie ebooka. Zaczynam coraz śmielej myśleć o tworzeniu kursów online. Marzenia przekuwam w działania. Tworzę nową stronę internetową a następnie mój pierwszy program premium online, „Odchudzanie zaczyna się w głowie”. Przeprowadzam dwie udane edycje kursu – w listopadzie 2020 oraz w marcu 2021 roku.

2021

W swoim żywiole

Zostaję zaproszona na cztery gościnne live’y o emocjach u Ewy Chodakowskiej, co inspiruje mnie do stworzenia kolejnego kursu o radzeniu sobie ze złością. „Zamień wkurw na swoją siłę” staje się od razu bestsellerem. 21-dniowy program zmienia życie wielu kobiet, w tym moje – wiem już, że tworzenie kursów online to moja wymarzona praca. Do końca roku powstają kolejne moje kursy: „Stawiaj granice bez poczucia winy”, „Rozmawiaj, kłóć się i kochaj” oraz „Jak randkować online”.

2021

Dyplomowana psychoterapeutka psychodynamiczna

We wrześniu kończę czteroletnie Studium Psychoterapii przy Laboratorium Psychoedukacji i odbieram dyplom poświadczający moje profesjonalne wykształcenie psychoterapeutki poświadczający:

  • 1050 godzin dydaktycznych, w tym co najmniej 170 godzin superwizji oraz co najmniej 49 godzin doświadczenia własnego,
  • 360 godzin stażu klinicznego (w tym połowa stażu odbyta na całodobowym, ogólnym oddziale psychiatrycznym),
  • 170 godzin doświadczenia własnego w postaci zajęć grupowych w ramach szkolenia i podczas 5-dniowej, wyjazdowej Grupy Otwarcia,
  • minimum 110 godzin psychoterapii własnej.

Zaczynam pracę w Ośrodku ISTDP, gdzie prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową dla dorosłych.

2022

Ciągły rozwój

W styczniu rozpoczynam w warszawskim Instytucie ISTDP kolejne profesjonalne szkolenie: 3-letni Core Training z podejścia ISTDP (Intesnywna Krótkoterminowa Psychoterapia Psychodynamiczna). Lubię się uczyć i rozwijać, szczególnie gdy mogę poznawać skuteczne i poparte badaniami metody pracy z pacjentami.

Od maja pracuję nad moim kolejnym programem online – „Gdy partner się nie angażuje. Jak przestać holować cały związek na swoich barkach i zbudować nową równowagę”.

We wrześniu odbieram dyplom ukończenia Szkoły Psychoterapii Grupowej. 

A to dopiero początek…

Jeżeli chcesz znać na bieżąco wszystkie nowinki i mieć dostęp do przedpremierowych (a więc najbardziej promocyjnych) sprzedaży moich programów online lub ebooków – dołącz do mojego newslettera.

Chcesz dostawać mój newsletter?

Dołącz do grona moich czytelniczek!
.