Promocja kończy się za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Dodatkowe 10% zniżki z kodem OSTATNIAPROMOCJA dla pierwszych 30 osób!

PROMOCJA NA POŻEGNANIE

-50% na wszystko!

Dodatkowe 10% zniżki z kodem OSTATNIAPROMOCJA dla pierwszych 30 osób!

Kursy i masterclass online

Wszystkie moje autorskie programy online z 50% zniżką!
PROGRAM ONLINE
RECHARGE. Pełna energii i pewna siebie.

1550 zł
775 zł

-50%!

MINI KURS ONLINE
Czuła samodyscyplina

299 zł
149,50 zł

-50%!

KURS ONLINE
Zamień wkurw na swoją siłę

299 zł
149,50 zł

-50%!

KURS ONLINE
Stawiaj granice bez poczucia winy

299 zł
149,50 zł

-50%!

KURS ONLINE
Gdy partner się nie angażuje: jak budować związek pełen zaangażowania i bliskości

1500 zł
750 zł

-50%!

KURS ONLINE
Rozmawiaj, kłóć się i kochaj: 7 zasad udanej komunikacji w związku.

499 zł
249,50 zł

-50%!

KURS ONLINE
Jak randkować online?

499 zł
249,50 zł

-50%!

KURS ONLINE
Odchudzanie zaczyna się w głowie

799 zł
399,50 zł

-50%!

MASTERCLASS ONLINE
Asertywna od zaraz

550 zł
270 zł

-50%!

Promocja kończy się za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Dodatkowe 10% zniżki z kodem OSTATNIAPROMOCJA dla pierwszych 30 osób!

Opinie o moich kursach

Poznaj efekty pracy moich kursantek.

Dołącz do grona kobiet, które mi zaufały i dzięki pracy z moimi kursami cieszą się wymarzonymi zmianami.

​Droga Marto, dziekuję Ci pięknie za kurs o wkurwie! Przerobilam go już jakiś czas temu, ale wracam co rusz do moich notatek. Bardzo jestem wdzięczna, że Cię odkryłam. Nadrabiam Twoje instagramowe materiały, oglądam Twoje live´y. Czuję, że kochasz swoją pracę i uwielbiam, jak zadajesz „te właściwe” pytania (np. dlaczego to jest dla Ciebie ważne?) albo po prostu towarzyszysz w przeżywaniu trudnych emocji (przykro mi, że tak się czujesz, przytulam) zamiast wyskakiwać od razu ze „złotymi radami”. Jak dla mnie właściwa osoba na właściwym miejscu.
Anna

uczestniczka kursu "zamień wkurw na swoją siłę"

Dzień dobry, słucham teraz 8 modułu. Jest świetnym domknięciem całego kursu. Z dnia na dzień mój związek zdrowieje i staje się coraz bardziej satysfakcjonujący. Bardzo za to dziękuję Tobie Marto za ten kurs, wsparcie i nasze rozmowy oraz sobie, że się odważyłam i solidnie przepracowalam te trudne zagadnienia. Dziękuję też mojemu mężowi, że widząc jak się zmieniam nieświadomie podążył za mną.

 

uczestniczka kursu "gdy partner się nie angażuje: jak budować związek pełen zaangażowania i bliskości"

Hej Marta, bardzo, bardzo dziękuję za ten kurs. Strzał w dziesiątkę! Kupiłam go akurat, gdy zamieszkałam z partnerem i strasznie się bałam, czy czegoś nie popsuję – to mój pierwszy poważny związek, a mnie mega zależy na M. Dzięki kursowi nauczyłam się rozmawiać na trudne tematy. Wcześniej tego unikałam, a ostatnio sama zaczęłam ważną rozmowę! I przestałam też się martwić, że kłótnia oznacza koniec wszystkiego, wcześniej starałam się w ogóle nie konfrontować, a to też nie było dobre. Super, że jest tak dużo praktycznych wskazówek. Wracam do kursu co jakiś czas i bardzo mi to pomaga.
Agnieszka

uczestniczka kursu "rozmawiaj, kłóć się i kochaj"

Na początku kursu największym problemem było dla mnie zrozumieć, dlaczego nie jestem w stanie schudnąć. Po kilku miesiącach pracy to zrozumiałam, aczkolwiek jestem na drodze do znalezienia sposobu. Kurs pomógł mi łagodniej na siebie patrzeć, nie obwiniać się i nie obrzucać błotem, jak mi się coś nie uda. Po prostu idę dalej i szukam większego kontaktu ze sobą i świadomości w moich wyborach. Jeszcze nie schudłam – fajnie by było jakby to nastąpiło, ale teraz nawet bez schudnięcia czuję się okej ze sobą.

Wszystkie materiały w kursie są super! Zaskoczyło mnie, ile jest narzędzi i możliwości, żeby mieć lepszą relację ze sobą i swoim ciałem. To pozwala mi bardziej polubić swoje nieperfekcyjne ciało i być wdzięczna za to, że będąc zdrowa moje ciało pozwala mi prowadzić wspaniałe życie i nie stawia mi ograniczeń…. A to czy jest w rozmiarze L czy S, to nie ma większego znaczenia. Dzięki, Marta, za kurs! Był naprawdę super i będę kontynuować tę przygodę!

Patrycja

uczestniczka kursu "odchudzanie zaczyna się w głowie"

Sama myśl o randkowaniu online była dla mnie abstrakcyjna – bałam się, że to niemożliwe dla kobiety w średnim wieku, po rozwodzie i kilku nieduanych, długich związkach. Dzięki kursowi odważyłam się zalogować do aplikacji randkowej! Byłam w szoku, jakie to łatwe – a wiedza z kursu bardzo pomogła mi się odnaleźć. Najbardziej bałam się kwestii technicznych, ale okazało się, że trudniejsze jest odnalezienie się w ilości tych wszystkich profili! Gdyby nie Twój kurs, pewnie bym się poddała, ale dzieki tym wszystkim lekcjom wiedziałam, co robić.  Byłam już na kilku spotkaniach! Jestem z siebie mega dumna, że się na to odważyłam. Dziękuję Ci, Marta, za ten kurs!

 

uczestniczka kursu "Jak randkować online?"

Udział w tych kursach stał się takim moim „rytuałem”. Zawsze siadałam z notesem, długopisem, wodą czy kawa, odpalałam kurs na słuchawkach i miałam te 20-30 min tylko dla siebie i swoich myśli. Dzień 14. kursu o asertywności był dla mnie przełomem. Zdałam sobie wtedy sprawę z tego, że to nie ja jestem winna. Wtedy dopiero dotarł do mnie sens tytułu kursu „Stawiaj granice bez poczucia winy”! 🙂 Kupując pakiet kursów chciałam coś ze sobą zrobić, coś przemyśleć, coś zmienić. Teraz wiem, że były to najlepiej zainwestowane pieniądze w samą siebie i w swój rozwój osobisty. Jeszcze raz dziękuję! Robisz ogrom dobrej pracy!
Kasia

uczestniczka kursów "Stawiaj granice bez poczucia winy" i "Zamień wkurw na swoją siłę"

Cześć! Nazywam się Marta Mizera.

Jestem psycholożką, psychoterapeutką i twórczynią tej przestrzeni.

Pomagam silnym kobietom, które chcą w swoim życiu czuć więcej lekkości, swobody i energii. Chcą mieć w sobie odwagę, żeby głośno mówić „nie” zawsze, gdy tego potrzebują. Chcą stanowczo mówić „sprawdzam”, gdy czyjeś obietnice kończą się tylko na słowach. Chcą spokojnie zostawiać za sobą wszystko to, co im nie służy. Chcą mieć czas na relaks i delektować się prostymi przyjemnościami. Chcą być dla siebie życzliwe. Czują się gotowe, żeby zamienić krytykowanie siebie – na wyrozumiałość i czułość, a ciężar odpowiedzialności za wszystkich naokoło – na lekkość płynącą z dobrze postawionych granic.

Cieszę się, że tu jesteś! Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej.

 

Promocja kończy się za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Dodatkowe 10% zniżki z kodem OSTATNIAPROMOCJA dla pierwszych 30 osób!

NIE ZWLEKAJ!

Skorzystaj z promocji na pożegnanie

i oszczędź -50%!

Dodatkowe 10% zniżki z kodem OSTATNIAPROMOCJA dla pierwszych 30 osób!