Odchudzanie zaczyna się w głowie

Zmień swój sposób myślenia i zaakceptuj siebie, żeby schudnąć na luzie i z przyjemnością.

Program online, dzięki któremu skończysz z restrykcjami i opresją błędnego koła odchudzania, a zaczniesz się odchudzać z czułością do siebie.

brak akceptacji siebie

Nie lubisz swojego ciała i masz poczucie, że ciągle z nim walczysz?

wiele nieudanych prób

Odchudzałaś się już wiele razy, ale mimo całej Twojej wiedzy coś sprawia, że nie możesz wytrwać w swoich postanowieniach?

ciągłe zmęczenie i poczucie winy

Masz już dosyć tego, że całe Twoje życie to wieczna dieta w ciągłym napięciu i poczuciu winy?

niezrozumiała blokada

Podejrzewasz, że to jakaś psychiczna blokada utrudnia lub uniemożliwia Ci zmianę?

Wyobraź sobie, że…

wreszcie możesz polubić siebie oraz chudnąć na luzie i z prawdziwą przyjemnością.

W tym kursie dzielę się moim autorskim programem, opartym na koncepcji różnych stylów odchudzania. Krok po kroku pomogę Ci nie tylko odkryć przeszkody w odchudzaniu, ale również znaleźć Twój własny sposób na wymarzoną sylwetkę. Tak, aby niekończące się, upiorne diety zamieniły się w przyjemne dbanie o siebie.

Odchudzanie nie musi – a nawet nie powinno! – być pasmem udręki, męki i cierpienia. Dopiero gdy zamienisz je w przyjemne i życzliwe dbanie o siebie, masz szansę na trwałą zmianę.

Czy to możliwe? Tak – sama przeszłam drogę od ciągłej walki ze sobą do momentu, w którym pokochałam swoje ciało. A potem wiele razy towarzyszyłam w tym procesie moim klientkom. Tego samego pragnę dla Ciebie i dlatego stworzyłam ten kurs.

PROGRAM ONLINE

Odchudzanie zaczyna się w głowie

Przejdź ze mną drogę od napięcia i poczucia winy do luzu, przyjemności i akceptacji siebie.

Cześć! Nazywam się Marta Mizera.

Jestem psycholożką, psychoterapeutką i twórczynią tej przestrzeni.

Pomagam silnym kobietom, które chcą w swoim życiu czuć więcej lekkości, swobody i energii. Chcą mieć w sobie odwagę, żeby głośno mówić „nie” zawsze, gdy tego potrzebują. Chcą stanowczo mówić „sprawdzam”, gdy czyjeś obietnice kończą się tylko na słowach. Chcą spokojnie zostawiać za sobą wszystko to, co im nie służy. Chcą mieć czas na relaks i delektować się prostymi przyjemnościami. Chcą być dla siebie życzliwe. Czują się gotowe, żeby zamienić nadmierny perfekcjonizm na elastyczną samodyscyplinę. Krytykowanie siebie – na wyrozumiałość i czułość. Ciężar odpowiedzialności za wszystkich naokoło – na lekkość płynącą z dobrze postawionych granic.

opinia kursantki
„Mam więcej luzu i wiary w siebie, że jestem na dobrej drodze.”

Gdy zaczynałam, moim największym wyzwaniem była presja, że muszę się trzymać diety na 100% i trenować, ile się tylko da. Teraz, po zakończeniu kursu mam więcej luzu i wiary w siebie, że jestem na dobrej drodze i mam czas na osiągnięcie mojego celu.
 
Gdy przerabiałam kurs, najcenniejsze były dla mnie spotkania i rozmowy razem z innymi kursantkami oraz karty pracy, które pomogły mi zrozumieć, że nie muszę nakładać tyle presji na siebie i że mam prawo odchudzać się w moim tempie i kochać moje ciało od początku. Że dbam o siebie w każdej sytuacji i mam prawo popełniać błędy. W trakcie kursu z zaskoczeniem odkryłam, jak duży wpływ ma na nas społeczeństwo, szczególnie na wygląd kobiet i jak ważna jest praca nad swoim własnym myśleniem o sobie samej.”

kurs „odchudzanie zaczyna się w głowie”

Co znajdziesz w programie?

Przejdź ze mną drogę od napięcia i poczucia winy do luzu, przyjemności i akceptacji siebie.

moduł 1

Dlaczego nie możesz schudnąć?

W module pierwszym zaczynamy od źródeł Twojego problemu. Dowiesz się, jakie są przyczyny, które blokują Twoje odchudzanie. Określisz swój styl odchudzania i wspólnie popracujemy nad nim w pogłębiony sposób.

zobacz spis lekcji

1. Jak przygotować się do pracy z kursem.

2. Zobacz swój cel.

3. Czy odchudzać się w trakcie kursu?

4. Dlaczego nie możesz schudnąć?

5. Wykorzystaj potencjał swojego stylu odchudzania.

Moduł 2

Nigdy porażka, zawsze lekcja

W tym module nauczysz się, jak nie załamywać się porażkami. Przekażę Ci, co zrobić, żeby traktować je jako niezwykle cenną wiedzę o sobie, która pomoże Ci osiągnąć wymarzony cel.

zobacz spis lekcji

1. Historia niezadowolenia z ciała

2. Twoje wzorce w odchudzaniu

3. Twoja historia odchudzania

4. Twoja historia odchudzania: ilustracja

5. Twoja historia odchudzania: podsumowanie

Moduł 3

Odnajdź przyjemność i luz

W tym module zajmiemy się tym, dlaczego przyjemność i luz to Twoi najlepsi przyjaciele w drodze do wymarzonej sylwetki. Poznasz sposoby na odnalezienie tych jakości w ciele i umyśle. Dowiesz się, jak odczuwać je podczas odchudzania.

zobacz spis lekcji

1. Co się dzieje, gdy brakuje luzu i przyjemności?

2. Luz i przyjemność: Twoje skojarzenia

3. Luz i przyjemność w Twoim odchudzaniu

4. Luz i przyjemność w praktyce

MODUŁ 4

Miło Cię poznać, moje drogie ciało!

W module czwartym dowiesz się, jak Twoje dawne doświadczenia wpływają obecnie na relację z Twoim ciałem. Sprawdzisz, o co koniecznie musisz zadbać, żeby chudnięcie było w ogóle możliwe. Nauczysz się, jak zbudować lub odzyskać kontakt z ciałem, pełen luzu i przyjemności.

zobacz spis lekcji

1. Poznaj swoje ciało: uwaga i zainteresowanie

2. Poznaj swoje ciało: początki Twojej relacji z ciałem

3. Ty i Twoje ciało dziś: pracujesz Z ciałem czy NAD ciałem?

Moduł 5

Jak zerwać z krytykiem wewnętrznym

W piątej części kursu dowiesz się, dlaczego związek z krytykiem wewnętrznym bywa bardzo toksyczny. Nauczysz się, jak uważnie go wysłuchać, wyciągnąć wnioski, po czym z klasą się z nim rozstać.

zobacz spis lekcji

1. Czym jest krytyk wewnętrzny?

2. Krytyk wewnętrzny podczas odchudzania

3. Poznaj i oswój krytyka, żeby z klasą się z nim rozstać

MODUŁ 6

Bye, bye, stresie!

Moduł szósty poświęcimy zagadnieniu, dlaczego stres podstępnie i nieubłaganie przeszkadza Ci schudnąć. Dowiesz się też, jakie sposoby pomagają skutecznie sobie z nim radzić.

zobacz spis lekcji

1. Hello, stresie! Czyli jak działa stres

2. Stres a odchudzanie

3. Bye, bye, stresie!

Moduł 7

Pokochaj emocje

W module siódmym dowiesz się, kiedy emocje są Twoimi wrogami, a kiedy najlepszymi przyjaciółmi. Nauczysz się, jak sprawić, żeby były dla Ciebie cennymi drogowskazami i wsparciem, a nie kulą u nogi. Nauczysz się, jak sobie z nimi radzić i powiesz czuleadieu!” zajadaniu uczuć. 

zobacz spis lekcji

1. Jak poradzić sobie z zajadaniem emocji?

2. Pokochaj emocje: złość

3. Pokochaj emocje: smutek

4. Pokochaj emocje: strach

5. Pokochaj emocje: radość

MODUŁ 8

Zbuduj motywację i wytrwałość

W ostatnim module kursu dowiesz się, dlaczego sama motywacja nie wystarczy, żeby osiągnąć cel i czym jest siła woli. Poznasz sposoby na jej wzmacnianie i dowiesz się, co ją osłabia. Przedstawię Ci praktyczne narzędzie, dzięki któremu pozostaniesz na drodze do wymarzonego celu.

zobacz spis lekcji

1. Motywacja i siła woli (część 1)

2. Motywacja i siła woli (część 2)

3. Buduj swoją siłę woli

Mam dla Ciebie coś ekstra!

Dołącz do kursu i odbierz bonusy warte 1200 zł.

Bonus #1 – Rozmowa z dietetyk dr Olgą Mizerą: „Dlaczego nie ma diety cud?”

Z tej rozmowy poznasz odpowiedzi na pytania nurtujące wiele osób. Dlaczego restrykcyjne diety nie tylko nie działają, a wręcz nam szkodzą. Jak wybrać dobrego dietetyka? Na co zwrócić uwagę, żeby współpraca była jak najskuteczniejsza? Jakie są najczęstsze błędy i mity, które utrudniają odchudzanie? Otrzymasz także zniżkę na konsultację dietetyczną z Olgą.

wartość: 250 zł
Poznaj Olgę

dr Olga Mizera – Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji (kierunek Żywienie Człowieka i Ocena Żywności ze specjalizacją: dietetyka).

Posiada dyplom zielarza fitoterapeuty Szkoły Medycyny Klasztornej w Katowicach Panewnikach. Od lat uprawia szermierkę, jest szpadzistką w Kadrze Narodowej Polski. Interesuje się wpływem odżywiania na zdrowie człowieka oraz naturalnymi metodami leczenia opartymi na badaniach naukowych. 

Dzięki indywidualnym zaleceniom żywieniowym pomaga zawodowym sportowcom, osobom zmagającym się z przewlekłymi chorobami (między innymi: hashimoto, endometriozą, insulinoopornością, nadciśnieniem tętniczym, cukrzycą) oraz każdemu kto chce się lepiej poczuć lub schudnąć.

Bonus #2 – Ebook z przepisami „Jedz na luzie i z przyjemnością”

Napisany przez dr Olgę Mizerę ebook, dzięki któremu najzwyczajniej w świecie ułatwisz sobie życie. Dowiesz się, na co zwrócić uwagę, żeby jeść na luzie i z przyjemnością każdego dnia. Dodatkowo otrzymasz także inspirujące przepisy z pomysłami na pyszne dania i przekąski.

Wartość: 100 zł

Bonus #3 – Rozmowa z Martą Mieloszyk-Pawelec, specjalistką mikroodżywiania: „Co zbadać, gdy nie możesz schudnąć?”

Z tej rozmowy dowiesz się, na co zwrócić uwagę, jeżeli jest Ci trudno schudnąć? Jakie zrobić badania, jakie ewentualne niedobory czy kłopoty ze zdrowiem moga utrudniać Ci schudnięcie? Co warto suplementować? Co wspiera odchudzanie, a co całkowicie je blokuje? 

wartość: 300 zł
Poznaj Martę

Marta Mieloszyk-Pawelec – Magister farmacji, ekspertka z zakresu mikroodżywiania i medycyny zdrowia, absolwentka Uniwersytetu Borgougne w Dijon oraz Harvard Medical School.  Współautorka książki „Żyj 120 lat! Czyli moc mikroodżywiania” oraz „Bądź najzdrowszą wersją siebie, czyli mikroodżywianie w praktyce”. Konsultantka mikroodżywiania w „Dzień dobry TVN” oraz współzałożycielka Centrum Medycznego Lifestylemed. Pomaga pacjentom żyć długo w zdrowiu i energii, a jej wieloletnie doświadczenie poprawia jakość ich życia i codzienne samopoczucie. Dzięki nowoczesnej diagnostyce, celowanej suplementacji i odpowiedniemu żywieniu, pomaga poprawić swój stan zdrowia, zapobiegać chorobom i wstawać każdego dnia w pełni sił i energii.

Bonus #4 – Rozmowa ze stylistką Kaliną Kaczmarek: „Jak ubierać się na luzie i z przyjemnością?” 

Z rozmowy z Kaliną dowiesz się, jakie są najczęstsze obawy kobiet na zakupach. Czy trzeba mieć określony rozmiar, żeby móc się stylowo ubrać lub włożyć wymarzone ubranie? Jakich błędów unikać? Jak zbudować swoją garderobę, żeby zawsze mieć się w co ubrać i czuć się fantastycznie bez względu na rozmiar? Otrzymasz także zniżkę na przegląd szafy lub zakupy z Kaliną.

Wartość: 200 zł
Poznaj Kalinę

Kalina Kaczmarek – osobista stylistka. Doradztwem wizerunkowym zajmuje się od 2013 roku. Pracuje z klientami indywidualnymi, prowadzi szkolenia z zakresu wizerunku zewnętrznego dla firm i instytucji, współprowadziła także szereg szkoleń dla osobistych stylistek. Występuje jako ekspert w mediach – m.in. TVP 2 „Pytanie na śniadanie” czy TVN24 Bis, publikuje artykuły w prasie i na portalach internetowych.

Uzdrawia relacje ludzi z ich własnymi ubraniami i szafami. Przegląda i czyści garderoby z nadmiaru ubrań, robi z klientami zakupy w galeriach i vintage shopach oraz online. Układa nowe zestawy z tego, co już mają jej klienci i uczy, jak korzystać z ubrań w sposób kreatywny i nie prowadzący do przeładowania szafy. Dobiera także okulary.

Podczas współpracy Kalinie zależy na tym, aby jej klienci dostali konkretną informację, co i jak kupować, żeby codzienne wybory ubraniowe stały się przyjemnością, a nie tylko rutyną lub kłopotem. Działa jako Style Doctor, bo wie, że odpowiednio dobrane ubrania mogą naprawdę zdziałać cuda dla samopoczucia i pewności siebie.

Bonus #5 – Rozmowa z joginką Alicją Suchcicką: „Jak odnaleźć miękkość i przyjemność w ciele?”

Z rozmowy z Alicją dowiesz się, czym się różni praca z ciałem od pracy nad ciałem. W jaki sposób joga pomaga schudnąć? Co zrobić, żeby poczuć swoje ciało? Jak je zaakceptować, polubić dzięki praktyce jogi? Jak odnaleźć w ciele miękkość, luz i przyjemność?

wartość: 150 zł
Poznaj Alicję

Alicja Suchcicka – nauczycielka jogi w nurcie vinyasa krama, który polega na łączeniu ruchu ze spokojnym oddechem. Ukończyła studia podyplomowe Relaksacja i Joga na AWF w Warszawie, kurs nauczycielski u Basi Tworek oraz liczne warsztaty i szkolenia u Macieja Wieloboba, Agnieszki Bery, Patrycji Gawlińskiej, Małgorzaty Kobus-Kwiatkowskiej. Prowadziła swoją szkołę jogi Nieboskłon na warszawskim Żoliborzu (obecnie jest na urlopie macierzyńskim).

Ma bogate doświadczenie w pracy z kobietami, dzięki czemu jako nauczycielka jogi potrafi odpowiedzieć na ich potrzeby w zależności od momentu cyklu, etapu życia (ciąża, połóg, menopauza). Uczy szacunku, akceptacji i miłości do ciała i pomaga nazwiązać z nim życzliwą relację poprzez ruch i oddech.

Bonus #6 – Wyjątkowa, 60-minutowa praktyka jogi na miękkość i luz w ciele ułożona przez Alicję Suchcicką

Wyjątkowa, godzinna praktyka dla każdej kobiety, która chce poczuć swoje ciało oraz odnaleźć w nim miękkość i rozluźnienie. Praktyka składa się z body scanu na początku, asan, ćwiczeń oddechowych oraz relaksu. Alicja zaprojektowała ją tak, żeby mogła ja wykonać osoba na każdym poziomie zaawansowania. Do tego spotkania ze swoim ciałem nie potrzebujesz żadnego jogowego doświadczenia ani specjalnego sprzętu – wystarczy Ci chwila dla siebie, mata do ćwiczeń i wygodny strój.

Wartość: 200 zł

Twoja inwestycja

Pożegnaj stresujace, nieskuteczne diety i dowiedz się, jak chudnąć na luzie i z przyjemnością. 

Oto, co możesz osiągnąć

Jakich efektów możesz spodziewać się po 8 modułach programu?

ciałopozytywne odchudzanie

Zmienisz swoje myślenie tak, aby odchudzanie stało się dobrowolnym, przyjemnym i czułym dbaniem o siebie wyrastającym z poczucia troski o siebie i akcpetacji ciała. 

koniec z poczuciem winy

Wyjdziesz z błędnego koła odchudzania, w którym okresy restrykcji i napięcia przeplatają się z odpuszczeniem i poczuciem winy. Po przerobieniu kursu już nie wpadniesz w pułapkę tego schematu.

Zyskasz spokój i luz

Nauczysz się, jak odchudzać się bez stresu, na luzie i ze spokojem. Pokonasz napięcie, które nie będzie już blokować Twojego odchudzania.

odnajdziesz przyjemność

Trudno robić coś na dłuższa metę, jeśli nie sprawia nam to w ogóle przyjemności – dzięki jej odnalezieniu zapomnisz o upiornych dietach i przykrych wyrzeczeniach.

opinia kursantki
Zaskoczyło mnie, ile jest narzędzi i możliwości, żeby mieć lepszą relację ze sobą i swoim ciałem.

Na początku kursu największym problemem było dla mnie zrozumieć, dlaczego nie jestem w stanie schudnąć. Po kilku miesiącach pracy to zrozumiałam, aczkolwiek jestem na drodze do znalezienia sposobu. Kurs pomógł mi łagodniej na siebie patrzeć, nie obwiniać się i nie obrzucać błotem, jak mi się coś nie uda. Po prostu idę dalej i szukam większego kontaktu ze sobą i świadomości w moich wyborach. Jeszcze nie schudłam – fajnie by było jakby to nastąpiło, ale teraz nawet bez schudnięcia czuję się okej ze sobą.

Wszystkie materiały w kursie są super! Zaskoczyło mnie, ile jest narzędzi i możliwości, żeby mieć lepszą relację ze sobą i swoim ciałem. To pozwala mi bardziej polubić swoje nieperfekcyjne ciało i być wdzięczna za to, że będąc zdrowa moje ciało pozwala mi prowadzić wspaniałe życie i nie stawia mi ograniczeń…. A to czy jest w rozmiarze L czy S, to nie ma większego znaczenia. Dzięki, Marta, za kurs! Był naprawdę super i będę kontynuować tę przygodę!

Najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Jeżeli nie znajdziesz tutaj wskazówek, których szukasz, to napisz do mnie: kontakt@martamizera.pl.
Czy mogę skorzystać z kursu, jeżeli mam Hashimoto / cukrzycę / insulinooporność?

Tak – to nie jest przeciwwskazanie. Choroba lub dolegliwość mogą oczywiście utrudniać odchudzanie na poziomie fizjologicznym, ale stanowią również ważną motywacją (a czasem nawet presję) do odchudzania. Poza tym często wiąże się z nimi konieczność stałej uważności na sposób odżywiania. Dlatego sposób myślenia o odchudzaniu i ciele ma tu bardzo duże znaczenie, a mój kurs może w tym pomóc.

Czy w kursie znajdę rozpisaną dietę i plan treningowy?

Nie – celem kursu jest zmiana sposobu myślenia o odchudzaniu i ciele. Zajmujemy się w kursie odchudzaniem od strony psychologicznej. Ciało jest ważnym tematem, który poruszam w module 4. Celem tej pracy jest odzyskanie kontaktu z ciałem i zmiana myślenia o pracy z ciałem. Ten sam cel przyświeca praktyce jogi, która została zaprojektowana specjalnie na potrzeby tego kursu.

Jeżeli chodzi o sposób odżywiania się – w kursie nie polecam ani nie narzucam żadnych konkretnych diet. Jednak ponieważ w gąszczu różnych informacji na temat jedzenia można łatwo się zgubić, w kursie towarzyszy nam dietetyczka, która podpowie, jak odnaleźć w swoim sposobie odżywiania się podczas odchudzania przyjemność i luz.

Jak długo będę mieć dostęp do kursu?

Nie. Psychoterapia jest leczeniem, a kurs formą rozwoju. Ma on formę warsztatów online z elementami psychoedukacji. Kurs ma pomóc w lepszym zrozumieniu i poznaniu siebie oraz w zmianie sposobu myślenia o odchudzaniu, ale nie jest formą leczenia. Może być oczywiście wstępem do psychoterapii, jeżeli ktoś zechce ją zacząć. 

Czy otrzymam fakturę?

Tak, dostaniesz fakturę mailem od razu po zakupie programu. Wystawiam faktury bez VAT.

Mieszkam za granicą, jak mogę kupić program?

System płatności umożliwia płacenie szybkim przelewem, blikiem i kartą – moje klientki zza granicy najczęściej wybierają opcję płatności kartą. Aby zapłacić kartą, wybierz płatność przez PayU.

Masz inne pytanie?
© 2024 MARTA MIZERA

Polityka prywatności