KURS ONLINE

odchudzanie zaczyna się w głowie

Zmień swój sposób myślenia, żeby wreszcie zaakceptować siebie oraz schudnąć na luzie i z przyjemnością.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Nie lubisz swojego ciała i masz poczucie, że ciągle z nim walczysz?

Odchudzałaś się już wiele razy, ale mimo całej Twojej wiedzy coś sprawia, że nie możesz wytrwać w swoich postanowieniach?

Masz już dosyć tego, że całe Twoje życie to wieczna dieta w ciągłym napięciu i poczuciu winy?

Podejrzewasz, że to jakaś psychiczna blokada utrudnia lub uniemożliwia Ci zmianę?

Wyobraź sobie, że wreszcie możesz polubić siebie oraz chudnąć na luzie i z prawdziwą przyjemnością.

W tym kursie dzielę się moim autorskim programem, opartym na koncepcji różnych stylów odchudzania. Krok po kroku pomogę Ci nie tylko odkryć przeszkody w odchudzaniu, ale również znaleźć Twój własny sposób na wymarzoną sylwetkę. Tak, aby niekończące się, upiorne diety zamieniły się w przyjemne dbanie o siebie. 

Cześć, jestem Marta i pomagam innym mieć fajne życie.

Pracuję z kobietami, które przeszły już wielokrotnie różne etapy odchudzania: działanie pełne euforii i nadziei, zmęczenie, zniechęcenie, frustrację, rezygnację, poczucie winy, złość… Moje klientki trafiają do mnie, gdy zaczyna w nich kiełkować poczucie, że wcale nie musi tak być i że być może przyczyn problemu trzeba poszukać tam, gdzie zaczyna się każdy proces zmiany: w głowie.

Odchudzanie nie musi – a nawet nie powinno! – być pasmem udręki, męki i cierpienia. Dopiero gdy zamienisz je w przyjemne i życzliwe dbanie o siebie, masz szansę na trwałą zmianę.

Czy to możliwe? Tak – sama przeszłam drogę od ciągłej walki ze sobą do momentu, w którym pokochałam swoje ciało. A potem wiele razy towarzyszyłam w tym procesie moim klientkom. 

Tego samego pragnę dla Ciebie i dlatego stworzyłam ten kurs.  

moduły kursu

Co znajdziesz wewnątrz kursu „Odchudzanie zaczyna się w głowie”?

Moduł 1: Dlaczego nie możesz schudnąć?

DOWIESZ SIĘ:

Jakie są przyczyny, które blokują Twoje odchudzanie. Określisz swój styl odchudzania i wspólnie popracujemy nad nim w pogłębiony sposób.

ZOBACZ ZAWARTOŚĆ MODUŁU 1

1. Jak przygotować się do pracy z kursem.

2. Zobacz swój cel

3. Czy odchudzać się w trakcie kursu?

4. Dlaczego nie możesz schudnąć?

5. Wykorzystaj potencjał swojego stylu odchudzania

Moduł 2: Nigdy porażka, zawsze lekcja

DOWIESZ SIĘ:

Jak nie załamywać się porażkami i potraktować je jako niezwykle cenną wiedzę o sobie, która pomoże Ci osiągnąć wymarzony cel.

ZOBACZ ZAWARTOŚĆ MODUŁU 2

1. Historia niezadowolenia z ciała

2. Twoje wzorce w odchudzaniu

3. Twoja historia odchudzania

4. Twoja historia odchudzania: ilustracja

5. Twoja historia odchudzania: podsumowanie

Moduł 3: odnajdź Przyjemność i luz

DOWIESZ SIĘ:

Dlaczego przyjemność i luz to Twoi najlepsi przyjaciele w drodze do wymarzonej sylwetki. Poznasz sposoby na odnalezienie tych jakości w ciele i umyśle. Dowiesz się, jak odczuwać je podczas odchudzania.

ZOBACZ ZAWARTOŚĆ MODUŁU 3

1. Co się dzieje, gdy brakuje luzu i przyjemności?

2. Luz i przyjemność: Twoje skojarzenia

3. Luz i przyjemność w Twoim odchudzaniu

4. Luz i przyjemność w praktyce

Moduł 4: Miło cię poznać, moje drogie ciało!

DOWIESZ SIĘ:

Jak Twoje dawne doświadczenia wpływają obecnie na relację z Twoim ciałem. Sprawdzisz, o co koniecznie musisz zadbać, żeby chudnięcie było w ogóle możliwe. Dowiesz się, jak zbudować lub odzyskać kontakt z ciałem, pełen luzu i przyjemności.

ZOBACZ ZAWARTOŚĆ MODUŁU 4

1. Poznaj swoje ciało: uwaga i zainteresowanie

2. Poznaj swoje ciało: początki Twojej relacji z ciałem

3. Ty i Twoje ciało dziś: pracujesz Z ciałem czy NAD ciałem?

Moduł 5: Jak zerwać z krytykiem wewnętrznym

DOWIESZ SIĘ:

Dlaczego związek z krytykiem wewnętrznym bywa bardzo toksyczny. Nauczysz się, jak uważnie go wysłuchać, wyciągnąć wnioski, po czym z klasą się z nim rozstać.

ZOBACZ ZAWARTOŚĆ MODUŁU 5

1. Czym jest krytyk wewnętrzny?

2. Krytyk wewnętrzny podczas odchudzania

3. Poznaj i oswój krytyka, żeby z klasą się z nim rozstać

Moduł 6: Bye, bye, stresie!

DOWIESZ SIĘ:

Dlaczego stres podstępnie i nieubłaganie przeszkadza Ci schudnąć. Nauczysz się, jakie sposoby pomagają skutecznie sobie z nim radzić.

ZOBACZ ZAWARTOŚĆ MODUŁU 6

1. Hello, stresie! Czyli jak działa stres

2. Stres a odchudzanie

3. Bye, bye, stresie!

Moduł 7: pokochaj emocje

DOWIESZ SIĘ:

Kiedy emocje są Twoimi wrogami, a kiedy najlepszymi przyjaciółmi. Nauczysz się, jak sprawić, żeby były dla Ciebie cennymi drogowskazami i wsparciem, a nie kulą u nogi. Dowiesz się, jak sobie z nimi radzić i powiesz czule adieu! zajadaniu uczuć. 

ZOBACZ ZAWARTOŚĆ MODUŁU 7

1. Jak poradzić sobie z zajadaniem emocji?

2. Pokochaj emocje: złość

3. Pokochaj emocje: smutek

4. Pokochaj emocje: strach

5. Pokochaj emocje: radość

Moduł 8: zbuduj motywację i wytrwałość

DOWIESZ SIĘ:

Dlaczego sama motywacja nie wystarczy, żeby osiągnąć cel i czym jest siła woli. Poznasz sposoby na jej wzmacnianie i dowiesz się, co ją osłabia. Przedstawię Ci praktyczne narzędzie, dzięki którym bez wyrzeczeń i stresu pozostaniesz na drodze do wymarzonego celu.

ZOBACZ ZAWARTOŚĆ MODUŁU 8

1. Motywacja i siła woli (część 1)

2. Motywacja i siła woli (część 2)

3. Buduj swoją siłę woli

BONUSY

W tej edycji przygotowałam dla Ciebie coś ekstra!

Dołącz do kursu teraz, a otrzymasz w prezencie bonusy warte 950 zł.

BONUS 1: ROZMOWA Z DIETETYczką Olgą mizerą "DLACZEGO NIE MA DIETY-CUD?"

DOWIESZ SIĘ:

Dlaczego restrykcyjne diety nie tylko nie działają, a wręcz nam szkodzą? Jak wybrać dobrego dietetyka? Na co zwrócić uwagę, żeby współpraca była jak najskuteczniejsza? Jakie są najczęstsze błędy i mity, które utrudniają odchudzanie? Otrzymasz także ZNIŻKĘ na konsultację dietetyczną z Olgą.

WARTOŚĆ – 150 zł plus zniżka na konsultację

POZNAJ OLGĘ

Olga Mizera – Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji (kierunek Żywienie Człowieka i Ocena Żywności ze specjalizacją: dietetyka) na SGGW w Warszawie, gdzie obecnie kończy doktorat na temat żywienia w sporcie w Katedrze Dietetyki.

Posiada dyplom zielarza fitoterapeuty Szkoły Medycyny Klasztornej w Katowicach Panewnikach. Od lat uprawia szermierkę, jest szpadzistką w Kadrze Narodowej Polski. Interesuje się wpływem odżywiania na zdrowie człowieka oraz naturalnymi metodami leczenia opartymi na badaniach naukowych.

Dzięki indywidualnym zaleceniom żywieniowym pomaga zawodowym sportowcom, osobom zmagającym się z przewlekłymi chorobami (między innymi: hashimoto, endometriozą, insulinoopornością, nadciśnieniem tętniczym, cukrzycą) oraz każdemu kto chce się lepiej poczuć lub schudnąć.

BONUS 3: Rozmowa z martą mieloszyk-pawelec, specjalistką mikroodżywiania, właścicielką klinki lifestylemed

DOWIESZ SIĘ:

Na co zwrócić uwagę, jeżeli jest Ci trudno schudnąć? Jakie zrobić badania, jakie ewentualne niedobory czy kłopoty ze zdrowiem moga utrudniać Ci schudnięcie? Co warto suplementować? Co wspiera odchudzanie, a co całkowicie je blokuje? 

WARTOŚĆ – 300 zł

POZNAJ MARTĘ

Marta Mieloszyk-Pawelec – magister farmacji, ekspert w zakresie mikroodżywiania.

Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu i kierunku mikroodżywianie na Wydziale Medycyny i Farmacji Uniwersytetu Bourgogne w Dijon. Ukończyła kursy z zakresu medycyny stylu życia na Harvard Medical School.

Pracuje w centrum medycznym Lifestylemed w Warszawie, gdzie tworzy indywidualne programy zdrowotne i urodowe dla pacjentów kliniki.

BONUS 5: jak odnaleźć miękkość i przyjemność w ciele? ROzmowa z joginką Alicją suchcicką, właścicielką studia jogi nieboskłon

DOWIESZ SIĘ:

Czym się różni praca z ciałem od pracy nad ciałem. W jaki sposób joga pomaga schudnąć? Co zrobić, żeby poczuć swoje ciało? Jak je zaakceptować, polubić dzięki praktyce jogi? Otrzymasz także ZNIŻKĘ na jogę w studio jogi Nieboskłon (zajęcia online).

WARTOŚĆ – 300 zł plus zniżka na karnet jogi online

POZNAJ ALICJĘ

Alicja Suchcicka – nauczycielka jogi w nurcie vinyasa krama, który polega na łączeniu ruchu ze spokojnym oddechem. Ukończyła studia podyplomowe Relaksacja i Joga na AWF w Warszawie, kurs nauczycielski u Basi Tworek, poza tym liczne warsztaty i szkolenia u: Macieja Wieloboba, Agnieszki Bery, Patrycji Gawlińskiej, Małgorzaty Kobus-Kwiatkowskiej. Prowadziła swoją szkołę jogi Nieboskłon na warszawskim Żoliborzu (obecnie zajęcia odbywają się online).

Ma bogate doświadczenie w pracy z kobietami, dzięki czemu jako nauczycielka jogi potrafi odpowiedzieć na ich potrzeby w zależności od momentu cyklu, etapu życia (ciąża, połóg, menopauza). Uczy szacunku, akceptacji i miłości do ciała i pomaga nazwiązać z nim życzliwą relację poprzez ruch i oddech.

BONUS 2: ebook z przepisami "Jedz na luzie i z przyjemnością"

DOWIESZ SIĘ:

Napisany przez dietetyczkę Olgę Mizerę ebook, dzięki któremu najzwyczajniej w świecie ułatwisz sobie życie. Dowiesz się, na co zwrócić uwagę, żeby jeść na luzie i z przyjemnością każdego dnia. A do tego otrzymasz przykładowe przepisy na pyszne dania i przekąski.

WARTOŚĆ – 100 zł

POZNAJ OLGĘ

Olga Mizera – Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji (kierunek Żywienie Człowieka i Ocena Żywności ze specjalizacją: dietetyka) na SGGW w Warszawie, gdzie obecnie kończy doktorat na temat żywienia w sporcie w Katedrze Dietetyki.

Posiada dyplom zielarza fitoterapeuty Szkoły Medycyny Klasztornej w Katowicach Panewnikach. Od lat uprawia szermierkę, jest szpadzistką w Kadrze Narodowej Polski. Interesuje się wpływem odżywiania na zdrowie człowieka oraz naturalnymi metodami leczenia opartymi na badaniach naukowych.

Dzięki indywidualnym zaleceniom żywieniowym pomaga zawodowym sportowcom, osobom zmagającym się z przewlekłymi chorobami (między innymi: hashimoto, endometriozą, insulinoopornością, nadciśnieniem tętniczym, cukrzycą) oraz każdemu kto chce się lepiej poczuć lub schudnąć.

BONUS 4: Rozmowa z Kaliną kaczmarek, stylistką ze styledoctor.pl

DOWIESZ SIĘ:

Jakie są najczęstsze obawy kobiet na zakupach? Czy trzeba mieć określony rozmiar, żeby móc się stylowo ubrać lub włożyć wymarzone ubranie? Jakich błędów unikać? Jak zbudować swoją garderobę, żeby zawsze mieć się w co ubrać i czuć się fantastycznie bez względu na rozmiar? Otrzymasz także ZNIŻKĘ na przegląd szafy lub zakupy z Kaliną.

WARTOŚĆ – 200 zł plus zniżka na konsultację

POZNAJ KALINĘ

Kalina Kaczmarek – osobista stylistka. Doradztwem wizerunkowym zajmuje się od 2013 roku. Pracuje z klientami indywidualnymi, prowadzi szkolenia z zakresu wizerunku zewnętrznego dla firm i instytucji, współprowadziła także szereg szkoleń dla osobistych stylistek. Występuje jako ekspert w mediach – m.in. TVP 2 „Pytanie na śniadanie” czy TVN24 Bis, publikuje artykuły w prasie i na portalach internetowych.

Uzdrawia relacje ludzi z ich własnymi ubraniami i szafami. Przegląda i czyści garderoby z nadmiaru ubrań, robi z klientami zakupy w galeriach i vintage shopach oraz online. Układa nowe zestawy z tego, co już mają jej klienci i uczy, jak korzystać z ubrań w sposób kreatywny i nie prowadzący do przeładowania szafy. Dobiera także okulary.

Działa w oparciu o analizę kolorystyczną i typologię sylwetek oraz, przede wszystkim, o własne doświadczenie z 8-letniej intensywnej pracy z klientami.

Podczas współpracy Kalinie zależy na tym, aby jej klienci dostali konkretną informację, co i jak kupować, żeby codzienne wybory ubraniowe stały się przyjemnością, a nie tylko rutyną lub kłopotem. Działa jako Style Doctor, bo wie, że odpowiednio dobrane ubrania mogą naprawdę zdziałać cuda dla naszego samopoczucia i pewności siebie.

BONUS 6: wyjĄtkowa, 60-minutowa praktyka jogi dla każdej kobiety ułożona przez Alicję suchcicką specjalnie dla ciebie

DOWIESZ SIĘ:

Wyjątkowa, godzinna praktyka dla każdej kobiety i dziewczyny, która chce poczuć swoje ciało oraz odnaleźć w nim miękkość i rozluźnienie. Praktyka składa się z body scanu na początku, asan, ćwiczeń oddechowych oraz relaksu. 

WARTOŚĆ – 200 zł

POZNAJ ALICJĘ

Alicja Suchcicka – nauczycielka jogi w nurcie vinyasa krama, który polega na łączeniu ruchu ze spokojnym oddechem. Ukończyła studia podyplomowe Relaksacja i Joga na AWF w Warszawie, kurs nauczycielski u Basi Tworek, poza tym liczne warsztaty i szkolenia u: Macieja Wieloboba, Agnieszki Bery, Patrycji Gawlińskiej, Małgorzaty Kobus-Kwiatkowskiej. Prowadziła swoją szkołę jogi Nieboskłon na warszawskim Żoliborzu (obecnie zajęcia odbywają się online).

Ma bogate doświadczenie w pracy z kobietami, dzięki czemu jako nauczycielka jogi potrafi odpowiedzieć na ich potrzeby w zależności od momentu cyklu, etapu życia (ciąża, połóg, menopauza). Uczy szacunku, akceptacji i miłości do ciała i pomaga nazwiązać z nim życzliwą relację poprzez ruch i oddech.

PODSUMOWUJĄC, CO OTRZYMASZ?

Co znajdziesz wewnątrz kursu „odchudzanie zaczyna się w głowie”?

I
31 nagrań lekcji pełnych wartościowej wiedzy w formie wideo oraz audio (do wyboru)
h
Karty pracy w plikach PDF w każdym module - w sumie 131 stron materiałów
v
Wspierająca społeczność na zamkniętej grupie na FB
Z
Roczny dostęp do kursu i jego aktualizacji
Profesjonalna i wygodna platforma kursowa
Fantastyczne bonusy o wartości min. 950 zł
TWOJA INWESTYCJA

„Odchudzanie zaczyna się w głowie”

Wszystko, co potrzebujesz wiedzieć aby zmienić myślenie, zaakceptować siebie i wreszcie skutecznie schudnąć zawarte w 8-stopniowym procesie opartym na praktycznej wiedzy psychologicznej. 

Dołącz już teraz, skorzystaj z bonusów i osiągnij upragnioną zmianę.

Na luzie i z przyjemnością.

Już od 397 zł
wybierz najlepszą OPCJĘ dla siebie

Pakiety

BASIC

Wersja dla osób lubiących samodzielną pracę zawiera:

* 8 modułów wypełnionych wiedzą, dzięki której krok po kroku zamienisz odchudzanie się w przyjemne dbanie o siebie;

* Roczny dostęp do kursu na wygodnej, profesjonalnej platformie;

* Materiały kursowe w wersji wideo i audio oraz workbooki w formacie PDF;

* Fantastyczne bonusy o wartości min. 950 zł;

* Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku;

* DWIE 50-minutowe konsultacje indywidualne online

OPTIMAL

DOSTĘP DO FANTASTYCZNYCH BONUSÓW I GRUPY NA FACEBOOKU:

* 8 modułów wypełnionych wiedzą, dzięki której krok po kroku zamienisz odchudzanie się w przyjemne dbanie o siebie;

* Roczny dostęp do kursu na wygodnej, profesjonalnej platformie;

* Materiały kursowe w wersji wideo i audio oraz workbooki w formacie PDF;

* Fantastyczne bonusy o wartości min. 950 zł;

* Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku;

* DWIE 50-minutowe konsultacje indywidualne online

PREMIUM

PRACUJ RAZEM ZE MNĄ:

* 8 modułów wypełnionych wiedzą, dzięki której krok po kroku zamienisz odchudzanie się w przyjemne dbanie o siebie;

* Roczny dostęp do kursu na wygodnej, profesjonalnej platformie;

* Materiały kursowe w wersji wideo i audio oraz workbooki w formacie PDF;

* Fantastyczne bonusy o wartości min. 950 zł;

* Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku;

* DWIE 50-minutowe konsultacje indywidualne online o wartości 400 zł

TYLKO 5 MIEJSC!

ROZWIĄŻ TEST I POBIERZ PDF Z PRZEWODNIKIEM

CZY ZNASZ JUŻ SWÓJ

STYL ODCHUDZNIA?

W kursie online mówię o różnych stylach odchudzania, które opisałam, opierając się na wiedzy psychologicznej oraz moim doświadczeniu w terapeutycznej pracy z klientkami.

Każda z nas jest wyjątkowa, ale pewne cechy charakteru mogą czasem utrudniać (lub nawet uniemożliwiać) odchudzanie. Znając swój styl odchudzania możesz ułatwić sobie proces zmiany.

Jeżeli jeszcze nie rozwiązywałaś testu, możesz zrobić to już teraz i pobrać bezpłatny PDF z przewodnikiem po Twoim stylu odchudzania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Jeżeli nie znajdziesz tutaj wskazówek, których szukasz, to napisz do mnie: kontakt@martamizera.pl.  

Czy mogę skorzystać z kursu, jeżeli mam hashimoto / cukrzycę / insulinooporność?

Tak – to nie jest przeciwwskazanie. Choroba lub dolegliwość mogą oczywiście utrudniać odchudzanie na poziomie fizjologicznym, ale stanowią również ważną motywacją (a czasem nawet presję) do odchudzania. Poza tym często wiąże się z nimi konieczność stałej uważności na sposób odżywiania. Dlatego sposób myślenie o odchudzaniu. i ciele ma tu bardzo duże znaczenie, a mój kurs może w tym pomóc.

Czy w kursie znajdę rozpisaną dietę i plan treningowy?

Nie – celem kursu jest zmiana sposobu myślenia o odchudzaniu i ciele. Zajmujemy się w kursie odchudzaniem od strony psychologicznej. Ciało jest ważnym tematem, który poruszam w module 4. Celem tej pracy jest odzyskanie kontaktu z ciałem i zmiana myślenia o pracy z ciałem. Ten sam cel przyświeca praktyce jogi, która została zaprojektowana specjalnie na potrzeby tego kursu.

Jeżeli chodzi o sposób odżywiania się – w kursie nie polecam ani nie narzucam żadnych konkretnych diet. Jednak ponieważ w gąszczu różnych informacji na temat jedzenia można łatwo się zgubić, w kursie towarzyszy nam dietetyczka, która zadba o odpowiedzi na wszelkie pytania oraz podpowie, jak odnaleźc w swoim sposobie odżywiania się podczas odchudzania przyjemność i luz.

Czy kurs jest jak psychoterapia?

Nie. Psychoterapia jest leczeniem, a kurs absolutnie nie. Ma on formę warsztatów, jest w nim mnóstwo psychoedukacji oraz wsparcie (w formie grupy na Facebooku lub spotkań online). Kurs ma pomóc w lepszym zrozumieniu i poznaniu siebie oraz w zmianie sposobu myślenia o odchudzaniu, ale nie jest formą leczenia. Może być oczywiście wstępem do psychoterapii, jeżeli ktoś zechce ją zacząć. 

czy muszę być na wszystkich spotkaniach na żywo?

Nie, spotkania nie są obowiązkowe – Ty decydujesz, jak chcesz z nich skorzystać. Z mojego doświadczenia wynika, że regularne spotkania bardzo pomagają w pracy z kursem i są dużym wsparciem w procesie zmiany.

Jak zapłacić z kurs, jeżeli mieszkam za granicą?

W sklepie dostępna jest płatność tradycyjnym przelewem lub poprzez system szysbkich płatności PayU. Możesz więc zapłacić z zagranicy kartą, a także szybkim przelewem lub BLIKiem.

Copyright 2020 | Marta Mizera