PROGRAM COACHINGOWY ONLINE

Mistrzyni działania:

pokonaj odwlekanie i rozwiń ekspercki biznes online

12-tygodniowy program coachingowy online na żywo, dzięki któremu pokonasz ciągłe odkładanie “na później” swojej wymarzonej niezależności finansowej, nauczysz się wytrwale działać i rozwiniesz swój biznes online skutecznie, z przyjemnością i pewnością siebie.

Najwyższy czas, żebyś ruszyła ze swoim eksperckim biznesem online i zaczęła świetnie zarabiać.

 

Wyobraź sobie, że codziennie rano wstajesz bez pośpiechu, masz czas dla bliskich, robisz spokojnie jogę, jesz pyszne śniadanie, po czym włączasz telefon i widzisz na wyświetlaczu powiadomienia o kolejnych sprzedażach. Gdy Ty spałaś i zajmowałaś się sobą, Twój biznes online zarobił kilka tysięcy, a do grona Twoich klientek dołączyły kolejne wspaniałe kobiety.

Z przyjemnością siadasz do pracy z kubkiem gorącej kawy. Delektując się nią, sprawnie piszesz i publikujesz post na Instagramie, po czym planujesz wysyłkę nowego newslettera. Robisz to z przyjemnością, bo dokładnie wiesz co chcesz napisać i wiesz, że wszystko to, co tworzysz i w co wkładasz serce przyniesie Ci kolejne wymarzone klientki.

Z dumą myślisz o swojej ofercie i uwielbiasz o niej opowiadać. Nie boisz się oceny innych, gdy publikujesz. Nie wstydzisz się sprzedawać i nie masz nawet cienia wątpliwości, że jesteś świetną ekspertką. Po prostu działasz, a Twój biznes kwitnie.

Wiesz, że zarabianie online na swojej eksperckiej wiedzy mogłoby przynieść Ci miliony złotych, możliwość zmieniania życia setek i tysięcy kobiet oraz życia w spokoju i radości, na własnych zasadach. Ale jak do tego dojść? Szczególnie, jeżeli w tej chwili:

R

pisanie postów czy maili idzie Ci z wielkim trudem, za każdym razem czujesz ogromny opór i często odkładasz publikację czy wysyłkę na później

R

gdy już coś napiszesz czy nagrasz, jesteś niezadowolona z efektu i poświęcasz mnóstwo czasu na ciągłe poprawki, tak żeby wszystko było idealnie; w rezultacie jesteś wykończona

R

pracujesz zrywami – czasem mobilizujesz się i dużo robisz (publikujesz posty, wysyłasz maile, sprzedajesz), po czym tracisz energię i wiarę w to, co robisz, więc przestajesz działać i utykasz na kilka tygodni. A potem znów wkładasz mnóstwo wysiłku w to, żeby ponownie sie mobilizować… i cały cykl się powtarza.

R

ciągle odkładasz stworzenie swojej płatnej oferty na później – czekasz aż zdobędziesz więcej followersów na Instagramie, albo stworzysz idealną stronę sprzedażową, albo…

R

cały czas nie czujesz się gotowa, żeby sprzedawać swoją wiedzę – masz wrażenie, że jeszcze za mało wiesz i pomimo tylu lat szkoleń, praktyki oraz kilku dyplomów na ścianie, zapisujesz się na kolejny kurs w nadziei, że po nim nabierzesz odwagi i wyjdziesz do świata ze swoją ofertą

R

boisz się sprzedawać, bo nie chcesz być nachalna i stracić przez to odbiorców, trudno Ci więc wytrwale prowadzić kampanie sprzedażowe

Gdy widzisz wokół siebie ekspertki, które z lekkością zarabiają miliony na swojej wiedzy w biznesie online, wiesz, że najwyższy czas coś zmienić.

Wiesz, że rosnąca frustracja i te drobne ukłucia zazdrości w Twoim sercu mówią Ci wyraźnie, że i Ty pragniesz świetnie zarabiać i mieć wreszcie czas i pieniądze na życie, jakiego zawsze pragnęłaś dla siebie i swoich bliskich.

Być może jesteś trochę zniechęcona, bo próbowałaś już tylu rzeczy! Nowych strategii kontentu, kolejnego pomysłu na model biznesowy, nowinek, które miały wystrzelić Twój biznes w kosmos. Zapisywałaś się na drogie kursy, żeby podszkolić się z pisania i sprzedawania, zgłębiałaś trendy w marketingu. I chociaż tyle już wiesz i umiesz, nadal stoisz w miejscu i głowisz się, jak wreszcie ruszyć do przodu i pokonać ten dziwny, niezozumiały opór.

Znam to uczucie, bo sama go doświadczyłam jako właścicielka eksperckiego biznesu online.

Ale Ty nie musisz być z tym sama – jestem tu po to, żeby Ci pomóc.

Mogę to zrobić nie tylko jako Twoja onlajnowa koleżanka, która doskonale zna specyfikę prowadzenia biznesu w internecie (robię to od 2018 roku). Oprócz moich osobistych doświadczeń i poszukiwań, dzięki którym zarobiłam “po godzinach” pracy w gabinecie ponad 120 000 zł na kursach online, mogę Ci pomóc jako ekspertka od pracy z nieświadomością.

Od 11 lat zgłębiam tajemnice ludzkiej psychiki. Jestem magistrą psychologii (Uniwersytet SWPS) i dyplomowaną psychoterapeutką psychodynamiczną (4-letnie Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji), która stale szkoli się na zaawansowanych szkoleniach (CORE Training z ISTDP w Instytucie ISTDP w Warszawie).

Moje doświadczenie w liczbach:

lat studiów i szkoleń

lat praktyki terapeutycznej

godzin sesji terapeutycznych

lat w biznesie online

autorkich kursów online

zadowolonych klientek

To sprawia, że mój coaching biznesowy to głęboka, precyzyjna i skuteczna praca z mindsetem i nieświadomością.

Jaka jest różnica między coachingiem a terapią? Terapia to leczenie cierpienia, natomiast coaching to praca nad rozwojem i ulepszaniem działania w konkretnym obszarze życia – w przypadku mojego nowego programu coachingowego zajmiemy się obszarem biznesowym.

Przedstawiam Ci (fanfary!!)…

Mistrzyni działania: pokonaj odwlekanie i rozwiń ekspercki biznes online

POGŁĘBIONY PROCES

Praca z nieświadomością

Nie jest to kolejny kurs w postaci wykładów czy warsztatów – tutaj pracujemy na żywo, zanurzamy się w Twoją indywidualną sytuację, potrzeby i cele. Dzięki coachingowym narzędziom i podejściu zaczerpniętym z psychoterapii ISTDP poprowadzę Cię przez pełen proces zgłębiania swoich nieświadomych, blokujących przekonań oraz odkrywania swojej siły oraz rozwiązań, które już w sobie masz.

trwała zmiana

12-tygodniowy proces

Z mojego doświadczenia wynika, że cotygodniowa praca przez 3 miesiące to optymalny czas na osiągnięcie konkretnego celu związanego z mindsetem. 12 tygodni to czas na tyle długi, żebyś mogła zobaczyć super efekty naszej pracy i na tyle krótki, żebyś zaczęła wrzesień (i najlepszy czas sprzedażowy w roku!) pełna energii i pewności siebie.

KAMERALNA GRUPA EKSPERTEK

Maksymalnie 10 osób

W przestrzeni, którą stworzyłam (przeprowadzałam konsultacje do grupy, dzięki czemu osobiście zadbałam o ich skład) poznasz cudowne, wspierające kobiety i świetne ekspertki, które zamiast sobie zazdrościć – życzliwie się wspierają i rozwijają ramię w ramię.

Dzięki pracy w grupie możesz poczuć głęboką wspólnotę z innymi ekspertkami, które – chociaż mogą działać w innej branży i być na innym etapie biznesu – doskonale rozumieją Twoje rozterki, bo same dobrze je znają. Wsparcie grupy jest bezcenne, bo zyskujesz wiele cennych perspektyw, doświadczeń i wspierających informacji zwrotnych.

NIEUSTAJĄCE WSPARCIE

Kontakt w grupie na Telegramie

Jeśli między sesjami będziesz mieć pytania, wątpliwości czy trudniejsze chwile, nie będziesz tracić czasu na zastanawianie się, jak sobie z tym poradzić – wystarczy że napiszesz w naszej kursowej grupie. W trakcie naszych wspólnych 12 tygodni otrzymasz ode mnie i grupy regularne wsparcie, aktywację do działania i inspirację do rozwoju.

Wyjątkowe bonusy

o łącznej wartości 1200 zł!

4 warsztaty pełne cennej wiedzy:

Myślałaś, że to już wszystko? To mam dla Ciebie miłą niespodziankę!

Gdy dołączysz do Mistrzyni działania w tej edycji, otrzymasz fantastyczne bonusy – 4 mięsiste warsztaty pełne merytorycznej wiedzy i praktycznych narzędzi. Dzięki nim wzniesiesz swoje efekty z programu coachingowego o poziom wyżej!

1. Pożegnaj perfekcjonizm i porównywanie się – łagodzimy krytyka wewnętrznego

2. Zarabiaj online bez lęku, – jak zmniejszyć lęk przed oceną

3. Jesteś gotowa! – jak poczuć się świetną ekspertką dzięki pracy z syndromem oszusta

4. Zarabiaj z lekkością – jak wyceniać swoja ofertę z pewnością siebie

  WARTOŚĆ BONUSÓW: 1200 zł

  Twoja inwestycja

  W przypadku płatności w 3 częściach trzeba podać numer karty płatniczej i po pierwszej płatności kolejne dwie zostaną pobrane automatycznie z karty co miesiąc (czyli np. przy zakupie 5 czerwca kolejne płatności będą pobrane 5 lipca i 5 sierpnia)

  Cena programu wzrośnie za:

  Dzień(s)

  :

  Godzina(y)

  :

  Minut(y)

  :

  Sekund(y)

  Oto, co możesz osiągnąć

  Dzięki Mistrzyni działania po 12 tygodniach:

  pożegnasz paraliżujący stres i opór, który blokują Cię w rozwijaniu biznesu online (publikowaniu postów, pisaniu maili, wychodzenia ze swoją ofertą, sprzedawania…)

  poczujesz więcej motywacji i przyjemności w prowadzeniu biznesu

  poczujesz się pewniejsza siebie

  zbudujesz wytrwałość w działaniu (nawet w słabsze dni czy w obliczu trudności)

  zrealizujesz ważny dla siebie cel, który do tej pory odwlekałaś i zaczniesz wrzesień (i najlepszy okres sprzedażowy w roku!) w pełnej gotowości i z dobrą energią

  Jak wygląda program?

  Oto najważniejsze szczegóły organizacyjne:

  Kalendarz spotkań coachingowych na żywo i kwestia obecności:

  Spotykamy się na żywo w każdy poniedziałek od 10 czerwca do 26 sierpnia 2024 roku (czyli przez 12 tygodni). Do wyboru są 2 grupy – poranna lub wieczorna:

  • Jeśli jesteś zapisana do grupy porannej, to spotykamy się zawsze w godzinach 10:00 – 12:00 (polskiego czasu).
  • Jeśli jesteś zapisana do grupy wieczornej, a więc spotykamy się zawsze w godzinach 18:00 – 20:00 (polskiego czasu).

  Jeśli chodzi o nieobecności, to z mojego doświadczenia wynika, że podczas 3-miesięcznego procesu dopuszczalne są maksymalnie 3 nieobecności (ale nie z rzędu). Przy większej liczbie nieobecności nie mogę zagwarantować Ci skuteczności procesu. Wynika to z tego, że pracujemy na żywo z nieświadomością, nie są to wykłady.

  Kalendarz warsztatów

  W trakcie programu, oprócz sesji coachingowych odbędą się 4 warsztaty na następujące tematy:

  1. Pożegnaj perfekcjonizm i porównywanie się – łagodzimy krytyka wewnętrznego (piątek, 14 czerwca 2024, 10:00-12:00)

  2. Zarabiaj online bez lęku, – jak zmniejszyć lęk przed oceną (piątek, 21 czerwca 2024, 10:00-12:00)

  3. Jesteś gotowa! – jak poczuć się świetną ekspertką dzięki pracy z syndromem oszusta (piątek, 28 czerwca 2024, 10:00-12:00)

  4. Zarabiaj z lekkością – jak wyceniać swoja ofertę z pewnością siebie (piątek, 5 lipca 2024, 10:00-12:00)

  Warsztaty odbędą się na żywo, ale obecność w piątki nie jest konieczna – z formuły warsztatu skorzystasz równie dobrze odsłuchując później nagrania umieszczone na platformie kursowej.

   Masz pytanie?
   © 2024 MARTA MIZERA

   Polityka prywatności