Twój prezent zniknie za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Odbierz za 0 zł – przy zakupie wpisz kod ZLOT24

PREZENT Z OKAZJI ZLOTU SUPERKOBIET ONLAJNU!

Czuła samodyscyplina: osiągaj cele bez stresu

Połącz motywację i skuteczne działanie w biznesie z czułością, wyrozumiałością i troską wobec siebie. 

Odbierz za 0 zł – przy zakupie wpisz kod ZLOT24

Odbierz za 0 zł – przy zakupie wpisz kod ZLOT24

Czy samodyscyplina oznacza surowość wobec siebie?

Absolutnie nie!
Czym więcej surowości masz wobec siebie, tym trudniej będzie Ci realizować biznesowe cele i spełniać marzenie o finansowej niezależności. Dlaczego? Bo oceny i presja stworzone przez Twojego krytyka wewnętrznego sprawią, że trudno Ci będzie wytrwać w postanowieniach i regularnie działać.

Tym razem będzie inaczej!

R

KONIEC ZE SŁOMIANYM ZAPAŁEM

Odkryjesz w sobie pokłady wytrwałości i cierpliwości do siebie, a trudne momenty przejdziesz spokojnie, cały czas realizując swój cel.

R

Docenianie zamiast niezadowolenia

Dzięki pracy z krytykiem wewnętrznym pożegnasz ciągle niezadowolenie i zaczniesz się doceniać oraz poczujesz dumę z siebie.

R

pożegnaj odkładanie na później

Koniec ze zmuszaniem się i ciągłą walką wewnętrzną pod tytułem „nie chce mi się”. Opór i prokrastynację zamienisz na skuteczne działanie w biznesie we własnym tempie.  

R

realistyczny plan dopasowany do ciebie

Stworzysz realistyczny, całkowicie dopasowany do Ciebie plan działań oparty na czułości wobec siebie i przyjemności.

Cześć! Nazywam się Marta Mizera.

Jestem psycholożką, psychoterapeutką i coachką biznesową.

Tajniki umysłu zgłębiam od 11 lat. Jestem magistrem psychologii (Uniwersytet SWPS) oraz dyplomowaną psychoterapeutką (Laboratorium Psychoedukacji, Instytut ISTDP w Warszawie).

Jestem autorką kilkunastu kursów online oraz współautorką książki Ewy Chodakowskiej „90 dni. Zaprojektuj swoje jutro”. Jako business mindset coach pomagam ekspertkom prowadzącym biznes online odważnie wyjść do świata i świetnie zarabiać na ich wiedzy.

Pomagam kobietom, które chcą w swoim życiu czuć więcej lekkości, swobody i energii. Chcą mieć w sobie odwagę, żeby głośno mówić „nie” zawsze, gdy tego potrzebują. Chcą stanowczo mówić „sprawdzam”, gdy czyjeś obietnice kończą się tylko na słowach. Chcą spokojnie zostawiać za sobą wszystko to, co im nie służy. Chcą mieć czas na relaks i delektować się prostymi przyjemnościami. Chcą być dla siebie życzliwe. Czują się gotowe, żeby zamienić nadmierny perfekcjonizm na elastyczną samodyscyplinę. Krytykowanie siebie – na wyrozumiałość i czułość. Ciężar odpowiedzialności za wszystkich naokoło – na lekkość płynącą z dobrze postawionych granic.

kurs online „czuła samodyscyplina: osiągaj cele bez stresu”

Co znajdziesz w środku?

LEKCJA 1

Pracę nad czułą samodyscypliną zaczynmy od lepszego poznania Twojego krytyka wewnetrznego. Dzięki testowi opracowanemu przez psychologów określisz typ/typy swojego krytyka wewnętrznego.

LEKCJA 2

W tym warsztacie wideo dowiesz się, skąd się wziął Twój krytyk wewnętrzny, czym się charakteryzuje jego 7 typów oraz jaki jest jego największy sekret. To wszystko pomoże Ci powiedzieć krytykowi czule „adieu!” i umożliwi budowanie czułej samodyscypliny

LEKCJA 3

W tej lekcji zrozumiesz, czym się różni samodyscyplina od samokrytyki. Nauczysz się też, jak być wytrwałą w działaniu bez udziału krytyka wewnętrznego, poznasz definicję selflove (miłości do siebie) oraz sposób na budowanie czułości i wyrozumiałości wobec siebie.

LEKCJA 4

Oto moment na stworzenie planu działań! Będzie to plan wyjątkowy, bo oparty o Twoje autentyczne potrzeby oraz dopasowany do Ciebie. Dzięki ćwiczeniu z tej lekcji okreslisz swoje priorytety bez oglądania się na innych (lub krytyka wewnętrznego), a następnie zaplanujesz konkretne sposoby na realizację swojego celu.

Odbierz za 0 zł – przy zakupie wpisz kod ZLOT24

Twój prezent zniknie za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Poznaj opinie o moich kursach

Twoja inwestycja

Twój prezent zniknie za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Oto, co możesz osiągnąć

Jakich efektów możesz spodziewać się po przerobieniu kursu?

lepiej poznasz i zrozumiesz, a następnie łagodnie pożegnać swojego krytyka wewnętrznego,

poczujesz ulgę i zrobisz nową przestrzeń na działanie z czułością do siebie,

pogodzisz samodyscyplinę z czułością bez wpadania w samokrytykę

wybierzesz swoje priorytety na najbliższy czas w zgodzie ze swoimi prawdziwymi pragnieniami, bez „muszę” i „powinnam” słyszanymi z zewnątrz (lub od krytyka wewnętrznego)

stworzysz realistyczny, całkowicie dopasowany do Ciebie plan działań oparty na czułości wobec siebie i przyjemności

Odbierz za 0 zł – przy zakupie wpisz kod ZLOT24

Opinie moich kursantek

Najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Jeżeli nie znajdziesz tutaj wskazówek, których szukasz, to napisz do mnie: kontakt@martamizera.pl.
Kiedy otrzymam dostęp do kursu?

Dostęp do całego kursu otrzymasz natychmiast po zakupie (od momentu zaksięgowaniu wpłaty).

W jakiej formie są materiały?

Lekcje kursu nagrane są w formacie wideo. Otrzymasz również ćwiczenia i praktyczne narzędzia w formie karty pracy w pliku PDF.

Jak długo będę mieć dostęp do kursu?

Dostęp do kursu otrzymasz na 6 miesięcy od daty zakupu.

Masz inne pytanie?
© 2024 MARTA MIZERA

Polityka prywatności