kurs online

jak randkować online?

Kluczem do udanego randkowania online jest Twoja wiedza psychologiczna – o sobie samej i o wyzwaniach w poznawaniu nowych ludzi.

Znajdziesz ją w moim nowym kursie.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Czy randkowanie online może być skuteczne?

 

Randkowanie (nie tylko online) zawsze jest trudne.

Możesz jednak nauczyć się, co robić, żeby było skuteczne i świadome.

Udane randkowanie online nie zaczyna się w momencie zalogowania do aplikacji.

Zaczyna się od Ciebie.

 

Myślisz o randkowaniu online, ale przerażają Cię złe doświadczenia koleżanek?

Próbowałaś randkować online, ale nic z tego nie wyszło?

Jesteś rozczarowana i zniechęcona po kilku randkach online, które odbyłaś?

Przytłaczają Cię nieprzyjemne sytuacje związane z randkowaniem online?

Słyszałaś o szczęśliwych parach z internetu i sama jesteś gotowa w ten sposób kogoś poznać?

Wyobraź sobie, że randkowanie online może stać się dla ciebie łatwiejsze, skuteczniejsze i mniej stresujące.

Jak to zrobić? Musisz zacząć od siebie. Udane randkowanie online nie zależy od ładnych zdjęć i zgrabnego opisu w profilu.

Udane randkowanie online zależy od Twojej wiedzy o sobie samej. Czy znasz swoje głębokie, automatyczne przekonania, które mogą Cię blokować? Czy doskonale wiesz,  jaki związek chciałabyś stworzyć? Czy znasz swoje wartości, poglądy i oczekiwania i potrafisz o niech swobodnie mówić? Czy wiesz, na co zwracać uwagę podczas randkowania online i spotkań w realu? Jeśli nie, dobrze trafiłaś – ten kurs pomoże znaleźć Ci odpowiedzi na te wszystkie pytania.

O mnie

Cześć, nazywam się Marta Mizera. Jestem psycholożką, psychoterapeutką i autorką kursów online. Z doświadczenia pracy z kobietami (i własnego) wiem, ile wyzwań niesie za sobą randkowanie online, jak łatwo zostać zranioną i pogrzebać nadzieje na stworzenie udanego związku.

A przecież jakość naszego życia zależy od jakości naszych relacji. Od momentu pojawienia się na świecie bliskość jest dla nas równie ważna jak powietrze i pokarm. Ta potrzeba zostaje z nami już na zawsze, a umiejętność budowania dobrych związków decyduje o naszym poczuciu szczęścia.

Czy randkowania online da się nauczyć? Jako psycholożka i psychoterapeutka odpowiadam bez wahania: tak. Ale nie poprzez stosowanie magicznych, skrótowych recept. Potrzebna jest rzetelna praca nad sobą, dzięki której będziesz randkować online łatwiej i skuteczniej. Sama przeszłam drogę od świadomego randkowania online do stworzenia udanego związku w realu.

Tego samego pragnę dla Ciebie i tego uczę w moim nowym kursie online. Większa znajomość siebie to większe szanse na udane randkowanie online.

Marta Mizera
kurs online „JAK RANDKOWAĆ ONLINE?”

Jak przebiega kurs?

przebieg KURSU

Po zakupie kursu od razu otrzymujesz dane logowania do platformy kursowej. Natychmiast masz dostęp do wszystkich modułów kursu oraz nagrań sesji Q&A.

W modułach kursów znajdziesz lekcje w formie audio oraz karty pracy w formacie PDF. Ten kurs to autorski, nigdy wcześniej nie publikowany program, który przeprowadzi Cię krok po kroku przez proces budowania wiedzy o skutecznym randkowaniu online.

Otrzymujesz również dostęp do zamkniętej, kameralnej grupy na Facebooku, gdzie możesz wymieniać się doświadczeniami z innymi kursantkami.

Dostęp do materiałów masz przez rok od daty startu kursu.

kurs online „jak randkować online?”

co znajdziesz w programie?

moduł 1: co blokuje twoje randkowanie?

Dowiesz się, jakie automatyczne, nieświadome przekonania blokują Cię przed randkowaniem online.

Sprawdzimy też inne możliwe przeszkody, które mogą Ci przeszkadzać w tym temacie.

randkowanie online
MODUŁ 2: ZANIM SIĘ ZALOGUJESZ. KLUCZOWE PYTANIA DO SIEBIE

To jest jeden z najważniejszych modułów tego kursu. Zajmiemy się w nim tym wszystkim, co musisz zrobić i czego powinnaś się o sobie dowiedzieć ZANIM w ogóle zalogujesz się do aplikacji lub na portal randkowy.

Dzięki temu modułowi porzucisz szkodliwy mit romantycznej miłości na rzecz dojrzalszych koncepcji, określisz swoje oczekwiania oraz odpowiesz na kluczowe pytania dotyczące 8 najważniejszych obszarów niezbędnych do budowania udanych relacji.

Zyskasz nie tylko pewność siebie i odwagę w Twoich poszukiwaniach, ale również z lekkością przejdziesz do konkretnych działań związanych z randkowaniem online.

randkowanie online
Moduł 3: It's a match! Randkowanie online w praktyce

Jak stworzyć swój profil? Jakie zdjęcia wybrać, co zamieścić w opisie? Ten moduł nie tylko pomoże Ci znaleźć odpowiedzi na te pytania! Dzięki zawartym w nim lekcjom stworzysz swoją własną, indywidualną strategię randkowania, dzięki której zwiększysz szanse na poznawanie osób, które do Ciebie pasują.

Dowiesz się, na co zwracać uwagę podczas wybierania osób do kontaktu. Pomogę Ci ominąć pułapki czyhające na Ciebie podczas czatowania online z nowopoznanymi ludźmi. Dowiesz się też, jak zadbać o swój komfort i bezpieczeństwo podczas tych rozmów.

randkowanie online
moduł 4: na randce w realu. praktyczne wskazówki

Pierwsze spotkanie „na żywo” bywa zazwyczaj mocno stresujące. Pomogę Ci się do niego przygotować! I nie mam tu na myśli porad w stylu „w co się ubrać?”; pomogę Ci przygotować się psychicznie na różne wyzwania związane z randkowaniem.

Jak rozpoznać granicę między kłamstwem a naturalną autoprezentacją? Jak. ipo co zwracać uwagę na różne okoliczności pierwszej randki? Jakich pułapek unikać? O czym rozmawiać? Co robić, jeśli ktoś Ci się nie podoba? A co, jeżeli podoba Ci się bardzo…?

Dzięki lekcjom z tego modułu poznasz odpowiedzi na wszystkie te pytania (i jeszcze kilka innych!).

randkowanie online
Moduł 5: poradnik na trudne sytuacje (online i w realu)

Amerykanie mają takie powiedzenie: hope for the best, but prepare for the worst (tłum.: licz na to, że będzie jak najlepiej, ale przygotuj się na najgorsze). I to jest najlepsze podsumowanie tego modułu!

Mam w nim dla Ciebie lekcje, dzięki którym stworzysz sobie plan B na trudne (a nawet niebezpieczne sytuacje), zarówno na czacie, jak i podczas spotkań na żywo. 

W końcu najwięcej przyjemności i luzu pojawia się wtedy, gdy czujemy się bezpiecznie i swobodnie, prawda?

 

randkowanie online
Bonus: cykl grupowych spotkań online - sesje pytań i odpowiedzi

Dla wszystkich kursantek, które postanowiły zaufać mi i kupić kurs w przedsprzedaży proponuję wyjątkowy bonus: spotkania online ze mną!

Będziesz mogła skorzystać z mojego wsparcia w trakcie 5 tygodni trwania programu aż 3 razy: na początku, w środku i na koniec kursu.

Przyjęłam, że przerobienie 5 modułów zajmie Ci 5 tygodni, ale pamiętaj, że dostęp do materiałów masz przez rok od startu kursu. Na moje wsparcie możesz liczyć przez pierwsze 5 tygodni. Sesję Q&A będą odbywać się w piątki o 12:00 (czasu polskiego): 21 stycznia, 11 i 25 lutego 2022.

Nie możesz być na żywo? Nic nie szkodzi: możesz przesłać mi swoje pytanie wcześniej, a ja odpowiem na nie na spotkaniu. Nagrania sesji Q&A (w wersji audio) będą potem umieszczone na platformie kursowej, tak żebyś mogła do nich wrócić w razie potrzeby.

Jak randkować online?

JAKICH EFEKTÓW MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ PO 5 modułach kursu?

R

Dowiesz się, jakie przekonania mogą blokować Twoje randkowanie online.

R

Nauczysz się, jak radzić sobie z odrzuceniem (lub lękiem przed odrzuceniem).

R

Dowiesz się, czy warto mieć oczekiwania podczas randkowania oraz jak je sformułować, żeby były przydatnymi drogowskazami, a nie blokadami.

R

Przemyślisz swoje poglądy i wartości w ośmiu kluczowych obszarach ważnych w budowaniu udanych relacji.

R

Dowiesz się, jak świadomie korzystać z portali/aplikacji randkowych i stworzysz swoją własną strategię randkowania online.

R

Poznasz przydatne wskazówki, dzięki którym spotkania na żywo będę łatwiejsze, przyjemniejsze i przede wszystkim - bezpieczne.

R

Nauczysz się, jak nawigować przez różne wyzwania związane z poznawaniem drugiej osoby i na co zwracać uwagę podczas najwcześniejszej fazy relacji, jaką jest randkowanie.

R

Dowiesz się, co robić w trudnych sytuacjach związanych z randkowaniem - zarówno tych online, jak i w realu.

podsumowując, CO OTRZYMASZ?

Co znajdziesz wewnątrz kursu „jak randkować online”?

h
5 modułów, w których znajdziesz wiedzę i narzędzia do natychmiastowego zastosowania.
Profesjonalną i wygodną platformę kursową.
v
Nagrania trzech sesji Q&A, podczas których odpowiadam na nurtujące pytania.
Z
Roczny dostęp do programu i jego aktualizacji (od momentu startu kursu).
nie przegap!

 

twoja inwestycja

WAŻNE INFORMACJE:

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na Twoje ewentualne wątpliwości. Jeżeli nie znajdziesz tutaj odpowiedzi na swoje pytanie, napisz do mnie na kontakt@martamizera.pl.

Czy kurs dotyczy jakiejś konkretnej aplikacji randkowej albo portalu?

Nie – ponieważ jest to kurs z wiedza psychologiczną na temat randkowania online, możesz przełożyć ją na randkowanie na dowolnym portalu lub aplikacji randkowej. W kursie nie ma materiałów technicznych dotyczących obsługi konkretnych portali czy aplikacji.

Czy przerobienie kursu daje mi gwarancję, że poznam odpowiednią dla mnie osobę?

Nie – nikt ani nic nie zapewnia (niestety) takiej gwarancji. Mogę Ci obiecać, że kurs pomoże Ci zmienić Twój sposób myślenia, czyli pokonać bariery związane z randkowaniem, świadomiej i uważniej wybierać, z kim umówić się na randkę zgodnie z Twoimi potrzebami. Pomogę Ci zwracać uwagę na ważne elementy randkowania (zarówno psychiczne jak i praktyczne), które umykają wielu osobom, przez co przegapiają fajnych ludzi. Dowiesz się też, jakich pułapek unikać i jak zadbać o siebie podczas randkowania online i w realu.

Mieszkam za granicą - jak mogę zapłacić za cykl warsztatów?

System płatności umożliwia płacenie szybkim przelewem, blikiem i kartą – moje klientki zza granicy najczęściej wybierają opcję płatności kartą.

Jak długo mam dostęp do kursu?

Dostęp do wszystkich nagrań i materiałów będziesz mieć na platformie kursowej przez rok od startu kursu, czyli do 12 stycznia 2023 roku.

Czy dostanę fakturę?

Oczywiście – od razu po zakupie kursu otrzymasz fakturę automatycznie mailem. Faktury wystawiam bez VAT.

Copyright 2021 | Projekt: Marta Mizera