Dołącz do mojego newslettera

Raz w tygodniu dzielę się z Tobą moją wiedzą, refleksjami i tym, co mnie inspiruje.

Jeżeli lubisz czytać o psychologii, emocjach i budowaniu szczęśliwego związku, jesteś w dobrym miejscu!

.

Oto, co znajdziesz w newsletterze:

01

Wiedza psychologiczna

W dziedzinie rozwoju osobistego i pomagania innym opieram się na tym, co zbadane, bezpieczne i skuteczne. Nie znajdziesz u mnie drogi na skróty czy magicznych recept. Rozwiązania idealne dla wszystkich są bardzo kuszące, ale niestety, zazwyczaj nieskuteczne, a bywa, że i ryzykowne. Dzieląc się wiedzą zapraszam Cię do tego, żebyś dopasowywała ją do swojej sytuacji, osobowości i potrzeb.

02

Moje osobiste refleksje

Codzienność dostarcza tak wielu inspiracji! Praca z pacjentami, nagrywanie kursów, rozmowy z bliskimi, wymiany nieznajomych zasłyszane w metrze, filmy, seriale, książki – czasem małe odkrycia, momenty olśnień czy ważne pytania pojawiają się w zupełnie niespodziewanym momencie. A ja lubię dzielić się nimi na bieżąco w listach do Ciebie, łącząc je z wiedzą psychologiczną. 

03

Praktyczne wskazówki

W moim newsletterze znajdziesz praktyczne wskazówki do pracy z poruszanym przez mnie tematem. Mają one różne formy, są to na przykład pytania do namysłu, zestaw porad lub polecane przez mnie materiały innych autorów. Dzielę się nimi bo wiem, że czasem pozornie drobne narzędzia mogą przyczynić sę do ogromnych zmian w codziennym życiu.

04

Nowinki tygodnia

Pod koniec każdego listu znajduje się zawsze dział, który nazwałam nowinkami tygodnia. Zamieszczam w nim różne  aktualności – premiery nowych tekstów na blogu, wolne miejsca na konsultacje w gabinecie lub online, przedsprzedaże kursów i programów online. Czytelniczki mojego newslettera zawsze poznają nowinki jako pierwsze, jeszcze zanim ogłoszę je publicznie w mediach społecznosciowych.

05

Rozmowa ze mną

Jedną z najważniejszych rzeczy jest dla mnie możliwość rozmowy. Uwielbiam to, że cotygodniowe listy pozwalają nam wymieniać myśli w bardzo bezpośredni i osobisty sposób. Czytleniczki mojego newslettera wiedzą, że tylko ja czytam ich wiadomości i zawsze na nie odpisuję (nawet, jeśli zajmuje mi to czasem chwilę dłużej). Jeśli lubisz być w kontakcie, od rozmowy dzieli Cię tylko kliknięcie w przycisk „odpowiedz”.

Nie jesteś pewna, czy moje listy są dla Ciebie? Oto kilka przykładowych tematów:

Złość pełna szacunku i miłości
Udany seks w nieudanych związkach
Pułapka wyrozumiałości

Nazywam się Marta Mizera.

Jestem psycholożką, psychoterapeutką i twórczynią tej przestrzeni.

Pomagam silnym kobietom, które chcą w swoim życiu czuć więcej lekkości, swobody i energii. Chcą mieć w sobie odwagę, żeby głośno mówić „nie” zawsze, gdy tego potrzebują. Chcą stanowczo mówić „sprawdzam”, gdy czyjeś obietnice kończą się tylko na słowach. Chcą spokojnie zostawiać za sobą wszystko to, co im nie służy. Chcą mieć czas na relaks i delektować się prostymi przyjemnościami. Chcą być dla siebie życzliwe. Czują się gotowe, żeby zamienić nadmierny perfekcjonizm na elastyczną samodyscyplinę. Krytykowanie siebie – na wyrozumiałość i czułość. Ciężar odpowiedzialności za wszystkich naokoło – na lekkość płynącą z dobrze postawionych granic.

Chcesz dostawać mój newsletter?

Dołącz do grona moich czytelniczek!
.