Jeszcze jeden krok!

Zajrzyj do poczty i potwierdź swój adres e-mail.

Jeśli tego nie zrobisz, będę mogła Ci tylko pomachać z daleka… a moje listy do Ciebie nie dotrą.

Aby je otrzymywać, sprawdź teraz swoją skrzynkę pocztową, otwórz wiadomość ode mnie pod tytułem „Potwierdź zapis na newsletter” i kliknij przycisk „POTWIERDZAM”.

Jesli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder spam / oferty / kosz. W razie problemów technicznych pisz śmiało na adres kontakt@martamizera.pl.

What’s next?

Sprawdź pocztę e-mail

Sprawdź teraz swoją skrzynkę pocztową, otwórz wiadomość ode mnie pod tytułem „Potwierdź zapis na newsletter” i kliknij przycisk „POTWIERDZAM”.

Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder spam / oferty / kosz. W razie problemów technicznych pisz śmiało na adres kontakt@martamizera.pl.

dodaj mnie do kontaktów

Nieznane są wyroki pocztowych algorytmów, dlatego jeśli nie chcesz, żeby moje listy do Ciebie chowały się w folderze SPAM, dodaj mój adres (kontakt@martamizera.pl) do swoich kontaktów.

witaj w gronie czytelniczek

Jako moja czytelniczka jako pierwsza poznajesz wszelkie nowinki dotyczące moich działań czy mojej społecznosci. Masz również pierwszeństwo w dołączeniu do wszelkich projektów, programów czy kursów – i to w najniższych możliwych cenach.

Do zobaczenia!

© 2024 MARTA MIZERA

Polityka prywatności