Hej, tu

marta!

Uczę kobiety kochać siebie, żeby budowały szczęśliwe związki.

Jestem psycholożką, psychoterapeutką i autorką kursów online. Dzielę się wiedzą i uczę, jak stosować ją w praktyce.

Z czułością, radością i na luzie.

Marta Mizera

Konsultacje indywidualne

Konsultacja indywidualna to czas tylko dla Ciebie. Ty decydujesz, o czym chcesz porozmawiać. W zależności od Twoich potrzeb może być to:

Wsparcie szyte na miarę

czyli porada psychologiczna.

Jeżeli wiesz, że możesz się spotkać ze mną tylko raz, masz konkretny problem i nie wiesz, co robić, mogę udzielić Ci porady psychologicznej. Co to dokładnie oznacza?

Pomogę Ci zrozumieć, jakie są możliwe przyczyny problemu, potencjalne rozwiązania i co dalej zrobić – w jaki sposób lub z jakim specjalistą dobrze byłoby dalej nad daną kwestią popracować. Dostaniesz ode mnie myśli, wnioski „na wynos” i następnie to Ty zdecydujesz, czy i jak chcesz zastosować je w swoim życiu.

Rozwinięcie skrzydeł

czyli praca psychologiczna z elementami coachingu

Jeżeli sprowadza Cię do mnie potrzeba rozwoju osobistego, wzmocnienia Twojego potencjału lub pomoc w odblokowaniu go, gdy czujesz, że utknęłaś – ten rodzaj pracy będzie dla Ciebie idealny.

Pomogę Ci złapać zagubiony kierunek, odnaleźć istotne cele i stworzyć plan, który przekuje Twoje marzenia w rzeczywistość

Oczywiście na początku zawsze zaczynamy od konsultacji, podczas której określamy Twoje potrzeby oraz umawiamy się na konkretny cel i liczbę spotkań.

Podróż w głąb siebie

czyli psychoterapia online.

Czasem po konsultacji proponuję pracę psychoterapeutyczną online. Ten rodzaj spotkań nie jest jednak optymalny dla każdego. Jeżeli tak będzie w Twoim przypadku, pomogę znaleźć odpowiednią formę pomocy w miejscu Twojego zamieszkania.

Psychoterapia to proces, który jest najintensywniejszą formą pracy nad sobą. To podróż w głąb siebie, w której towarzyszę Ci, jestem Twoją przewodniczką. Jeśli praca online będzie dla Ciebie odpowiednia – możemy ją podjąć.

Dzięki konsultacji określimy cel psychoterapii, a ja zaproponuję Ci konkretną liczbę sesji.

Koszt konsultacji online:

200 zł/50 minut

 

WAŻNE: Mój stały grafik jest obecnie zapełniony, ale w sierpniu mam wolne godziny na pojedyncze konsultacje online. Jeżeli czujesz, że potrzebujesz spotkać się ze mną i skonsultować coś jednorazowo lub podczas 2-3 spotkań, jestem do Twojej dyspozycji. 

Najczęściej zadawane pytania

Jak się umówić na konsultację indywidualną online?

Poniżej znajdziesz kalendarz online, w którym możesz zobaczyć dostępne terminy. Jeżeli znajdziesz odpowiedni dla Ciebie, możesz od razu go zarezerwować. W ciągu 24 godzin napiszę do Ciebie maila ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi płatności oraz formy spotkania. Jeżeli w kalendarzu nie znajdziesz żadnego terminu dla siebie, a bardzo Ci zależy na konsultacji albo jeśli masz jakiekolwiek pytania czy wątpliwości – napisz do mnie maila na adres kontakt@martamizera.pl lub za pomocą formularza na dole tej strony.

 

A co, jeśli nie wiem, jakiego rodzaju pracy potrzebuję w mojej sytuacji?

To proste – ja Ci w tym pomogę – po to tu jestem. W takiej sytuacji umawiamy się na rozmowę i dzięki indywidualnemu spotkaniu będę mogła pomóc Ci wybrać najlepszą dla Ciebie w tym momencie formę rozwoju lub pomocy.

 

Czy mogę pracować z Tobą osobiście?

Tak, jeżeli mieszkasz w Warszawie. Obecnie przyjmuję na Warszawskiej woli.  Jeżeli jesteś zainteresowana/ zainteresowany psychoterapią w gabinecie, napisz do mnie maila na adres kontakt@martamizera.pl lub za pomocą formularza na dole tej strony.

 

Z jakimi tematami mogę zgłosić się na konsultację?

Tu również odpowiedź jest prosta – z jakimi tylko chcesz. Chociaż w moich działaniach online skupiam się na uczeniu kobiet, jak budować szczęśliwe związki, to podczas spotkań indywidualnych nie ograniczam się do żadnego wybranego tematu. Wystarczy więc, że przyjdziesz – z tym, co teraz dla Ciebie ważne czy trudne. Ja Ci gwarantuję wsparcie w atmosferze bezpieczeństwa.

Do każdej osoby i jej historii podchodzę z szacunkiem, akceptacją, empatią i otwartością. Mój gabinet – zarówno w realu, jak i online jest wolny od ocen. Stwarzam przestrzeń na to, czego potrzebujesz. Tu i teraz.

9 + 1 =

Copyright 2021 | Designed by Marta Mizera