fbpx
Wsparcie w kryzysie

Jak radzić sobie w kryzysie? – podsumowanie akcji wsparcia online

Pandemia koronawirusa dotknęła cały świat i bez wątpienia wywołała ogromny kryzys – również na poziomie psychicznym. Żeby pomóc w tej trudnej sytuacji, od 24 do 28 marca 2020 na moich mediach społecznościowych i blogu poprowadziłam akcję wsparcia online “Jak radzić sobie w kryzysie?” Jeżeli nie udało Ci się wziąć w niej udziału, nadal możesz skorzystać z większości materiałów! Poniżej znajdziesz podsumowanie całości.

Nagrania ze spotkań na żywo

Każdy dzień wyzwania poświęcony był innemu tematowi. Codziennie, przez 5 dni, spotykaliśmy się na lajfach (transmisjach na żywo) na moim Facebooku i Instagramie. Nagrania z tych spotkań są nadal dostępne na mojej stronie na Facebooku. Poniżej zamieszczam wszystkie linki:

Artykuły na blogu

W trakcie trwania akcji wsparcia online, na moim Instagramie i Facebooku publikowałam związany z tematem cytat dnia, a na blogu ukazały się teksty podsumowujące i pogłębiające tematykę omawianą na lajfach:

Materiały dodatkowe

Osoby, które w trakcie trwania wyzwania zapisały się na mój newsletter uzyskały również:

  • dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku
  • karty pracy do wypełnienia każdego dnia
  • eBooka z podsumowaniem całej akcji (publikacja wkrótce)

Jeżeli chcesz uzyskać dostęp do tych materiałów, napisz do mnie na kontakt@martamizera.pl.

Mam nadzieję, że te materiały przydały lub przydadzą Ci się w tej trudnej sytuacji związanej z pandemią koronwairusa, w której się teraz wszyscy znajdujemy. Moje wskazówki możesz też stosować w innych momentach kryzysu – są uniwersalne. Z chęcią poznam Twoje zdanie – napisz do mnie prywatną wiadomość na Instagramie, Facebooku lub na adres kontakt@martamizera.pl

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Odpowiedz